Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

BENEK

olej w okolicy wałka rozrządu monster 900

Polecane posty

Witam.jestem początkującym użytkownikiem  grupy Desmo Maniax a od niedawna posiadaczem ducati 900.

Mam pytanie a wlasciwie kilka pytań,wie ktoś czy jest możliwość wymiany uszczelniacza wałka rozrządu bez rozpalawiania silnika.jaki rodzaj i rozmiar uszczelniacza się  tam znajduje? 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak - nie zakładaj zamienników , bo za chwilę cieknie ponownie.

Ori grosze kosztuje .

Pamiętaj o montażu nowej nakrętki - jest jednorazowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cinek,dzięki za odpowiedź.Wracając do tematu, wie ktoś gdzie można kupić części zamienne do usunięcia tej usterki ?Mam jeszcze jedno pytanie czy po numerze wybitnym na silniku dowiem się czegoś więcej na jego temat.Dodam że posiadam ducati monster 600 w którym jest silnik od 900. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak napisał Cinek szukaj po serwisach, lub użyj google, jak masz daleko wysyłają pocztą. Co do drugiego pytania raczej nic nie wskórasz, bo już od dosyć dawna silnik jest traktowany jako część zamienna i nawet nie podaje się numeru silnika w dowodzie rejestracyjnym. Musiałbyś posiadać VIN motocykla z którego pochodzi ten silnik, ale takich danych raczej nikt nie udostępnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2018 o 18:22, matekboss napisał:

Jak napisał Cinek szukaj po serwisach, lub użyj google, jak masz daleko wysyłają pocztą. Co do drugiego pytania raczej nic nie wskórasz, bo już od dosyć dawna silnik jest traktowany jako część zamienna i nawet nie podaje się numeru silnika w dowodzie rejestracyjnym. Musiałbyś posiadać VIN motocykla z którego pochodzi ten silnik, ale takich danych raczej nikt nie udostępnia.

Usterka usunięta. Monster zdrowy.Dziękuję za pomoc.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.