Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
blanko

Akumulator jaki

Polecane posty

3 godziny temu, blanko napisał:

Witam jaki polecacie aku, mialem 12v 10ah firmy jtm, ale padl

Korzystaj z opcji "szukaj" - niemal epopeje na tym forum powstały o aku, olejach , klockach, oponach itp.. :29_smirk:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrz żeby był ori ( z hologramem ) - reszta to chińskie podróbki z napisem Yuasa których pełno na portalach aukcyjnych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprócz pojemności akumulatora ważne jest też coś, co jeśli dobrze pamiętam, nazywa się ,,prądem rozruchowym". Warto też sprawdzić położenie + i - oraz gabaryty.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja Varta poległa po czterech sezonach i chciałem spróbować "legendarnej" Yuasy. Na popularnym serwisie aukcyjnym ceny wachają się od 250 do 400zł. Mógłby ktoś podpowiedzieć jakie są różnice ori, a podróba? Nie wiem o co chodzi z tym hologramem (gdzie go szukać?). Oczywiście mowa o modelu YT12B-BS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na nowych wydaniach aku YUASA  jest naklejony hologram - bezpośrednio na obudowie.Ale pewnie lada chwila też i to podrobią..:58_disappointed_relieved:.

Takie rzeczy jak aku kupuje się w spr. źródle , a nie na anonimowych portalach aukcyjnych. Gwarancja jakości to zakup z legalnego źródła , tz od przedstawiciela  na rynek PL. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.