Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
Piter

S2R Poznan - prośba o opinie

Polecane posty

Patrzyłem ostatnio to ogłoszenie. Wygląda na zadbany. Opony dobre, łańcuch chyba za luźny :8_laughing:

Teraz pytanie po co malować większość elementów jeśli się go zaraz sprzedaje (2lata)

Zastanawia mnie to. Prawdopodobnie ma to związek z glebą :)

Jeśli zostało sklejone to profesjonalnie przy użyciu dobrego preparatu to bym się nie bał wcale. Możesz dzięki temu zbić mocno z ceny. 

 

Fajnie jak by mial dokumentacje przed i po malowaniu.  Bo jak ktoś to planuje przemalowanie motocykla to taka dokumentacje raczej robi. 

Edytowano przez Kamil_29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szymona poznałem w 2011 roku, gdy pracował u Dominika Szymańskiego, który wtedy miał autoryzację serwisu Ducati w Poznaniu. 

Potem Szymon pracował w Larssonie.

Monster jest WYLIZANY i nie sądzę, żeby z powodu uczciwego podania info o klejonej kapie można było "zbić mocno z ceny" :8_laughing:

Ale jak ktoś chce - to ... życzę powodzenia.

I szukania innej sztuki w niższej cenie. 

Skoro klej wytrzymał do tej pory, to wytrzyma jeszcze - to jeśli chodzi o wątpliwości.

Reszta jest w ogłoszeniu i gdybym szukał S2R'a, to nie ma chyba lepszego sprzedającego, wiedzącego o swoim moto tyle, ile wie Szymon.

Ceny w ogłoszeniach nie biorą się z kosmosu i jak ktoś dokładnie wie, co zrobił, wymienił, serwisował, to i ceni odpowiednio.

A jak ktoś chce kupić byle było tanio, to lepiej u handlarza, który na każde pytanie odpowie "Nie wiem - ja taki sprowadziłem".

Piter - zadzwoń, pogadaj, a sam zobaczysz, jak się rozmowa potoczy. ;) 

 

Edytowano przez bialy114

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.