Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
KarolB

Prośba o poradę Multi 1200GT

Polecane posty

Prośba. W mojej Multi GT zapaliły się kontrolki ABS, DTC, nie liczy km i nie liczy prędkości ??? Co to za awaria i gdzie mogę naprawić w POZ lub na Śląsku? HELP !

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komputer/diagnostyka prawdę powie :29_smirk:

Padł Ci czujnik położenia koła (jest P i T ) - obstawiam przedni , bo już kilka razy to robiłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komputer/diagnostyka prawdę powie :29_smirk:
Padł Ci czujnik położenia koła (jest P i T ) - obstawiam przedni , bo już kilka razy to robiłem...


Dzięki za podpowiedzi.

Zrobiłem test w serwisie i pokazuje się czujnik ABS jako uszkodzony ...muszę poszukać używanego. Czy jest ktoś na forum kogo mogę zapytać ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba coś mam... przód czy tył?


Przód


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba coś mam... przód czy tył?


Update: okazało się ze to nie czujnik ABS jest uszkodzony tylko kabel ...i po szybkiej interwencji serwisu „nie-autoryzowanego” zapłaciłem ok 200 zł za wszystko zamiast 1000zl.

Dzięki za podpowiedzi i zaangażowanie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby temat była zamknięty bo... Jeśli naprawili Ci kabel przy kostce ( typowa przypadłość ) , to   będzie działał. Ale jestli w "ciągu" to kiepsko, bo tam kabel jest ekranowany. Przy dużej wilgotności będzie fiksował.

Lepiej było wymienić - nowy to wydatek 670zł, a używkę można trafić za 150-200zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby temat była zamknięty bo... Jeśli naprawili Ci kabel przy kostce ( typowa przypadłość ) , to   będzie działał. Ale jestli w "ciągu" to kiepsko, bo tam kabel jest ekranowany. Przy dużej wilgotności będzie fiksował.
Lepiej było wymienić - nowy to wydatek 670zł, a używkę można trafić za 150-200zł.

Dam znać :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, 

podrzucam tutaj temat. Czy Wiecie co to za kontrolka przy "Date Service" z prawej strony, co oznacza?? 

Byłem na serwisie na 1000km ( i już się serwis znowu zapalił??) ; raz w roku się zapala ?? 

 

  

20190601_080633.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.