Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

NibyCzerwonyajednakZielony

Ducati 848 - gdzie naprawie torun ?

Polecane posty

Mam do zrobienia rozrząd i zawory dla pewności a ASO ducati Torun na bardzo złe opinie. Szukam więc serwisu który mi to zrobi fachowo +300 km od Torunia. Wrazie możliwości taniej niż ASO ducati. 

Ducati 848 - 2008rok 29000 przebieg - czy przy wymianie rozrządu muszę robić zawory?  Jestem zielony w tym temacie za odpowiedzi z góry dziękuję!  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm… Dziwne, bo ja nowy motocykl niemalże od początku zakupu serwisuję w Ducati Toruń (ok. 300km) , chociaż w swoim województwie mam autoryzowany serwis Ducati,(ok. 60 km) i nigdy na Ducati Toruń nie narzekałem. Może powinienem w Berlinie serwisować(mam bliżej) ? Gdzie to takie złe opinie o DT? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ok. Widzę tam 4 opinie: dwie negatywne, przy czym jedna skuterów dotyczy a druga dla mnie dziwna bardzo. Dwie następne to ocena najwyższa.  Nigdy nie narzekałem, ba- w 2015 waliłem do nich w celu ustawienia świateł  w MTS 1200S rocznik 2015 prawie 600 km, bo Ci, którzy mi ją sprzedali nawet tego nie potrafili zrobić. Fakt, ceny jak to w serwisie-niemałe na kieszeń średniozamożnego krajana, ale cóż-ja złego słowa nie mogę powiedzieć. Pzdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ka o ducati toruń złych opini za dużo nie słyszałem. Ale weź pod uwage jeszcze cinkek78 czyli jmg motocykle. Sam tam serwisuje nie znam złych opini a robi w/g mnie z pasji do ducati a nie jako firma.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze opinie na Google Moja Firma, czyli na wizytówkach możesz sobie wsadzić....   to najgorszy produkt Google i każdy może napisać co mu ślina na język przyniesie - nawet jak nie jesteś Klientem. 

Co do Cinka...   no powiem Ci, że nawet nie umiem odpowiedzieć na pytanie, czy się bać oddawać...   :)   jak ci Marcin ustawi moto, to sam będziesz zdziwiony, że może tak płynnie działać. Polecam jegomościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd te złe opinie o Ducati Toruń. Od nowości serwisowałem tam Monstera 1200S, Panigale 1299, a teraz także Panigale 1299S. Moim zdaniem jest to zdecydowanie najlepszy serwis w Polsce. Mój kolega z Gdyni tez serwisuje swoje 1299S w Toruniu i wiem, ze jest zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.