Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
Olek

Przed zakupem SS 900 z 1999 r. proszę o porady

Polecane posty

Witam,
przymierzam się do zakupu Ducati SS 900 z 1999 r. za kwotę 6,5 tyś zł.
Przebieg 60 tyś km, 1 właściciel z Niemiec. 

Problem jest taki że sprzęgło w motorze klekocze, czyli do zrobienia/wymiany.

Poza tym biegi wchodzą ładnie, motor pali, jeździ, wchodzi na obroty równo. Zapewne wymagany jest podstawowy serwis.

Interesuje mnie koszt naprawy sprzęgła w tym modelu, czy ktoś jest zorientowany?

Będę wdzięczny za pomoc.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzęgło zawsze klekocze.... Kup, zawieź na ducatowy serwis, a mechanik prawdę Ci powie... 

6.5zl to nie duża kasa, więc ryzyko nie jest wielkie ;) bardziej obawiał bym się o rozrząd, więc działaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jakim kosztem musiałbym się zmierzyć jeśli chodzi o rozrząd?

Motor ma książkę serwisową ale nie patrzyłem, odebrało mi rozum na miejscu, na szczęście to tylko 18 km od mojego miejsca zamieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkrywa się by głośniej informowało (odstraszało) otoczenie przed tą marką. Toż to i sam producent zrezygnował z takiego rozwiązania. Rozejrzyj się za czymś, co jest bardziej dopracowane techniczne- (BMW) a nie będziesz cierpiał na "bezsenność twórczą". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, picek napisał:

Odkrywa się by głośniej informowało (odstraszało) otoczenie przed tą marką. Toż to i sam producent zrezygnował z takiego rozwiązania. Rozejrzyj się za czymś, co jest bardziej dopracowane techniczne- (BMW) a nie będziesz cierpiał na "bezsenność twórczą". 

Zdaje sobie z tego sprawę ale to Ducati podoba mi się najbardziej z pośród motocykli w tej cenie. Wstrzymałem się z zakupem. 
Motor ma książkę serwisową, był serwisowany do końca w jednej firmie. 
Wysłałem im maila i czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.