Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Klanik88

Skradziono Multistrada 1200S 15 Szczecin

Polecane posty

Witajcie, w nocy 13-14.09 skradziono mi motocykl. Jakby ktoś słyszał widział to proszę o kontakt. Bardzo dużo dodatków widocznych na zdjęciu poniżej. W chwili kradzieży miała krótka carbonową szybę.

38781052_1927839487275755_5362599370107650048_n.jpg

Edytowano przez Klanik88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mega dobra wiadomość!!! Szczęściarz-!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak ci złodzieje to jacyś ułomni byli, 2 miesiące Moto w dziupli i jedynie siedzenie zdążyli odkręcić. Nie dziwota że ich złapali. Chyba że liczyli na okup. Lub tak zafascynowani liniami Włoszki że schdzili do piwnicy się na nią napatrzeć. I może się jeszcze okazać że to twoi "koledzy" byli.

Edytowano przez picek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super wiadomość...

...ale to złodziejszki-gówniarze pewnie byli,  nie mieli patentu na odpalenie...profeska chodzi z walizką dookoła aut za 100 tys $, mniej się nie opłaca...

a na takich gamoni, to najlepiej proste chamskie zabezpieczenia - 2 porządne haki w betonie w garażu + 2 porządne mocowania, a chińskie alarmy- to szkoda akumulatora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że odkręcili kanapę i ... k...a tu jest wszystko inaczej, manuala pewnie też tylko po angielsku znaleźli i  koniec gangsterki :0   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super info, jak ostygniesz i nie jest to tajemnicą napisz jakim cudem ... :)

Przypadkiem przy innej sprawie , weszli na hale gdzie sobie grzecznie stał motocykl z akumulatorem obok, bez tablic i to ich zaciekawiło .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.