Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
Matsmcr

Ducati Hyperstrada 821 - Salon PL

Polecane posty

Cześć witajcie,

na forum wprawdzie za wiele się nie udzielałem, głównie byłem obserwatorem, mam nadzieję, że nikt nie będzie miał mi tego za złe :)

Do sprzedania leci moja Hyperstrada 821 z 2014 roku

Jestem drugim właścicielem, moto zakupione jako nowe w grudniu 2015r, użytkowane zatem niespełna 3 lata.

Moto użytkowanie w sumie głównie turystycznie, stąd też pomysł o sprzedaży i zmianie na multistradę :)

Moto ma nalatane 17900km, pewnie jeszcze kilka km się pojawi. W okresie gwarancji serwisowane w ASO, obecnie oleje filtry zmieniane we własnym zakresie (olej wraz z filtrem co 4000), do wymiany desmo jeszcze trochę czasu jest!

W moto założono dodatkowo ori grzane manetki (blisko 2 lata oczekiwania by łaskawie do ASO sprowadzili) oraz ori alarm ducati performance.

Z moto 2 kluczyki, wszystkie książeczki i instrukcję z dnia zakupu + instrukcja do alarmu, manetek oraz scottoilera (e system v2) za sprawa którego napęd wciąż jak nowy :) 

Z rzeczy, które był zmienione to tylna opona (założony dunlop sportmax)

Moto pali i jeździ jak nowe, jedna z niewielu krajowych sztuk. W zestawie oryginalne sakwy boczne sztywne Ducati. Każdy element w motocyklu sprawny, zadbany i niemal jak nowy. Zanim kupiłem swoją sztukę długo szukałem egzemplarza (głównie wśród motardów) i to co ludzie wystawiają z przebiegami po 4000-7000km woła o pomstę do nieba... W Porównując do tego co zza granicy do Nas przyjeżdża to mój mając blisko 18000km powinien być szrotem a wygląda jak nówka :)

poniżej link do ogłoszenia. Moto wrzucam tutaj, bo zawsze lepiej znaleźć kogoś wśród entuzjastów. Ewentualna wizyta w serwisie nie stanowi problemu :)

https://www.otomoto.pl/oferta/ducati-ducati-821-hyperstrada-hypermotard-salon-pl-ID6BstH4.html?action=show&id=6050308754&utm_source=serviceletterManageAd&utm_medium=email&utm_campaign=diplayLink#xtor=EREC-55-[id1]-20181016-[diplayLink]-5973360@1-20181016205540

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.