Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Jackvboom

ktoś zna ? ducati 1098s tricolore.. ze stalowej woli

Polecane posty

Nie widziałem, ale ciekawą i dosyć długą historię ma ten egzemplarz, oraz ciekawego pierwszego właściciela ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2018 o 13:30, musieli napisał:

Nie widziałem, ale ciekawą i dosyć długą historię ma ten egzemplarz, oraz ciekawego pierwszego właściciela ;-)

Co chesz przez to powiedziec???

podziel sie wisdomosciami!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :) koledzy budują napięcie i rozsiewają aurę tajemniczości,  a my tu czekamy na konkrety ... dawać mięso , za dobrym przykładem Gregora :8_laughing:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Motocykl pochodzi z Emiratów, jakiś szejk był jego pierwszym właścicielem. Nastepnie przejechał przez Irlandię, gdzie prawdopodobnie miał jakąś przygodę, a następnie trafił do Polski. Tyle w temacie. Szkoda że jakieś problemy silnikowe, bo to S-ka Tricolore, do tego na dużym układzie wydechowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i takie info to ja rozumiem :-)  Dzięki !

Faktycznie szkoda, bo postawienie dla wrażeń estetycznych w salonie to jednak trochę mało :58_disappointed_relieved:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej miałem na myśli model, niż egzemplarz :2_grimacing:

Tyle, że z 1098 u nas średnio, wszystkiego może z 5 ogłoszeń, z czego jedno bardziej wyglądało na 848 z podmienioną naklejką.

No ale kto nie szuka, ten nie ma. Nie wiem jak kolega Jackvboom ale ja mam dużo czasu na poszukiwania. Także koledze i sobie powodzenia życzę :12_slight_smile:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z wyglądu to z tricolore to tylko bak został, więc ciekawe co to była za przygoda w tej Irlandii że trzeba było wszystko wymienić? tak sobie myślę że nawet przy jakimś slizgu zawsze można uszkodzone elmennty próbować naprawić lub wymienić i odmalować dla mnie wtedy jest to bardziej wiarygodne niż wymiane wszyskich plastików na inne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.