Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
Looky

Ustawienie wysokości przedniej lampy MSE 2017

Polecane posty

Witajcie,

użytkuję moją Włoszkę od kilku miesięcy i wczoraj postanowiłem znaleźć pokrętło z instrukcji i...niestety nie namierzyłem. Oglądam mauala, instrukcję ale do niemieckiej prostoty trochę daleko. Prośba o wskazówki jak znaleźć ten punkt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć , pokrętło / śruba na klucz 13 jest po środku reflektora na dole. Kręcąc zgodnie z wskazówkami zegara obniżasz.

pozdr 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w Mts 1200  DVT nie miałem zakresu regulacij, dopiero podłożyłem podkładki pod górne mocowanie reflektora - efekt , wreszcie mogłem normalnie nocą latać bez oślepiania , szczególnie z plecaczkiem był duży problem.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia ‎17‎.‎02‎.‎2019 o 19:58, gizzy napisał:

Obniżone, zobaczymy jak będzie na trasie, czy dalej będą długimi straszyć ;-)

Wysłane z pośrodku niczego
 

Gizzy, ja mam obniżone na maxa i zdarza się przy pełnym obciążeniu(kufry+pasażerka), że nadal chcą się pojedynkować na światła:8_laughing:. Najczęściej odpuszczam , choć niekiedy robię z nocy dzień, tj. drogowe+halogeny.  Szkoda, że w nowej nie ma samopoziomujących się świateł w zależności od obciążenia :66_thermometer_face:, mogły by być, choć to nie prom kosmiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.