Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
Asty

Multistrada 1200 S Touring 2015

Polecane posty

Oddam w dobre ręce MTS 1200 S Touring, białą perłę, serwisowaną, zadbaną i doposażoną. Pierwsza rejestracja: 27.07.2015.  Motocykl wyceniony aktualnie przez ubezpieczyciela z zestawem touring na 51 627,00 złotych, a że kilka dodatków zamontowałem (patrz opis w linku) , które są coś warte, to wyceniłem na 54 000,00 brutto do negocjacji małej (netto 44 000,00) Wystawiam fakturę VAT. Myślę, że to uczciwa cena. Motocykl bez negatywnej historii-jedna postojówka się trafiła i chęć szkolenia w terenie się zemściła(są świadkowie na forum) po której wymieniono uszkodzone części  w Ducati Toruń na nowe z czego byłem nawet zadowolony, typu handbary, lusterko, tłumik, nóżkę hamulca. Jeden właściciel, zakupiona w polski serwisie, serwisowana na bieżąco, itp., itd. Link: https://www.otomoto.pl/oferta/ducati-multistrada-ducati-multistrada-1200-s-touring-2015-doinwestowana-i-szy-wlasciciel-ID6BJxM4.html

Edytowano przez Asty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ciężko jest sprzedać motocykl wartości powyżej 50 tysięcy złotych brutto. Pomimo, że różni potencjalni  krajowi kupcy się zgłaszają, to napisał do mnie gość o ksywie Mette ze stanów, hmmm. Co o tym sądzić, jak myślicie? Odpisałem, ale zastanawiam się, czy to nie jakaś podpucha? Nasi chcą ze Stanów kupować, ale żeby oni od nas?! :66_thermometer_face:.  Ktoś sprzedawał, jakieś doświadczenia, uwagi, przestrogi? Bardzo będę wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Redjasper wyczułeś tego  fałszywego "bluesa"  idealnie! Gość wysyła do sprzedającego esemesa jako Mette,  pytając czy nadal sprzedajesz z prośbą o informację potwierdzająca na maila: brightlove7@outlook  bądź na WhatsApp +1413 475 6448 . W momencie kiedy chciałbyś smsem odpowiedź wysłać, to  wyświetla się numer na Stany Zjednoczone, zatem lepiej odpisać na maila. Tak też i zrobiłem dwukrotnie, tj. w I-szym opisałem szczegółowo historię pojazdu, załączyłem linki do ogłoszenia, a w drugim krótko odpowiedziałem, że ogłoszenie jest aktualne do 28.03.2019 . Szybciutko dwie odpowiedzi dostałem, że gość jest zainteresowany, że prosi o więcej zdjęć, pyta jak długo jesteś właścicielem, itp. tak, jakby nie przeglądał ogłoszenia w wysłanym linku:8_laughing:. Po czym pisze, cytuję : Witaj przyjacielu,Dzięki za odpowiedź, rozumiem wszystko, co mówiłeś i możemy się dogadać, jestem zainteresowany i gotowy, aby kupić go teraz. Jak Chciałabym przyjść, aby go zbadać, ale obecnie pracuję na statku między wyspami, ze względu na charakter mojej pracy nie będę mógł przyjść i sprawdzić, kupuję go na arenie międzynarodowej, a ja nie obecnie mamy dostęp do wykonania przelewu, więc chciałbym płacić za pośrednictwem systemu PayPal na konto PayPal bezpośrednio, ponieważ jest to najszybszy i najprostszy sposób dla mnie do dokonania płatności w tej chwili, nie martw się o koszty PayPal gdyż należy odjąć od moje konto i na temat transportu, mam ustawione na środek transportu, który będzie przychodzić na odbiór po dokonaniu płatności, ale nie będzie on podniósł aż dostaniesz swoje pieniądze.Więc jeśli chce pracować ze mną, prosimy o przesłanie informacji o poniżej, jeśli masz już konto PayPal

Nazwa :

Adres email w PayPal :
Cena £ :
Numer telefonu :
Ale jeśli nie masz konta w systemie PayPal po prostu zalogować się ( www.paypal.com ) i zarejestrować się z nimi. Gdy skończysz z rejestracją przesłać mi informacje wymienione powyżej w odniesieniu do rejestracji w systemie PayPal, dzięki czemu można od razu zapłacić do swojego konta PayPal i wtedy możemy zorganizować dla mojego agenta transportu przyjść na odbiór po byś otrzymał swoje pieniądze ,
Oczekuję na odpowiedź wkrótce
Z poważaniem" 
Także wszystko jasne , a że gościu wcześniej napisał, że mieszka w Dani a tam przyjaciół mam, którzy rodowitych motocyklistów Duńczyków znają, to poprosiłem o przetłumaczenia na "rodowity i techniczny" język duński i odpowiem przekrętowi, bo wiadomo, że jeżeli chodzi o PayPal, to na innej grupie takie komentarze uświadczyłem: 
I jeszcze to: " Uważaj na PayPal. Wystarczy, że kupujący stwierdzi niezgodność z akcją i możesz pożegnać się i z moto i z kasą"
Piszę ku przestrodze innym, tak po prostu! I taka to bajka :8_laughing:
 
Edytowano przez Asty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie nieaktualne, montuję najnowszego "akrapa", robię serwis desmo i jeżdżę jeszcze przynajmniej 1~2 sezony  :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.