Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
Dejmien87

Wydech MtS Pikes Peak

Polecane posty

Witam. Zakupilem Mts PP i chciałbym zdecydowanie poprawić jej dźwięk tj zastosować modyfikacje wydechu. Motocykl wyposażony jest w akcesoryjna końcówkę  Termigioni Ale to nie jest to czego oczekuje się po takim motocyklu. Nie chce komfortowej jazdy chce ,,banana,, na twarzy przy każdym dodaniu gazu;) Moje pytanie brzmi: czy można samemu dorobić kolektor? Czy musi być firmowy (akcesoryjny)? czy  ktoś to robił? Czy ma sens taka przeróbka wystarczy żeby osiągnąć zamierzony cel? Zaznaczam, dopiero poznaje ta markę, nie znam sie na wielu rzeczach stąd takie pytania. Po niżej moja sztuka;)

20190221_172526.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka. Powiem tak ,to jest twój motocykl możesz zrobić z nim co chcesz. Dorabianie własne chyba najtańsze, ale przy odsprzedaży każdy będzie kręcił nosem. Firmowka trochę kosztuje ale jest gwarancja że się nie "zepsuje silnika" ,można się rozejrzeć za uzywanym. Przy jednym i drugim jeszcze trzeba to zestroić. Bo inaczej buty można sobie lub pasażerowi okopcić. Mam tak przy swoich.  Strzelają jak na Sylwestra, jednak na dłuższą metę jest to męczące, każde ujęcie gazu i ta ta ta.  Jeden przejazd po mieście ok.  Zrobisz kilka kółek i trzeba się rozglądać w lusterkach by dowódu nie zabrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu masz gotowy decat od dominatora https://allegro.pl/oferta/decat-dominator-ducati-multistrada-1200-10-14-7630380119 - sądzę, że w całkiem niezłych pieniądzach, ale trzeba by sprawdzić średnice.

 

Natomiast po samym założeniu na strojenie najlepiej do Cinka z Oleśnicy. Może przy okazji wymiana filtra k&N jak nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mrymek napisał:

Sam decat leovinci też mam na zbyciu i za mniejsze pieniądze

Orientujesz się czy pasuje bezpośrednio pod mój wydech Termigioni czy trzeba  spawac? Oglądałem na you tube i jest połączenie Termi z Leovince decatem, pytanie tylko czy masz ten sam model. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.