Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Slawek-net

licznik i komunikat No Immo

Polecane posty

Witam . Mam popękany ale działający licznik w Ducati Scrambler.  Kupiłem nowy . Niestety po podłączeniu wyskakuję komunikat NO IMMO. Do tego mam tylko jeden kluczyk.

Czy jest jakaś metoda na samodzielną naprawę ?? Czy tylko serwis ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Mam popękany ale działający licznik w Ducati Scrambler.  Kupiłem nowy . Niestety po podłączeniu wyskakuję komunikat NO IMMO. Do tego mam tylko jeden kluczyk.
Czy jest jakaś metoda na samodzielną naprawę ?? Czy tylko serwis ??
Poniżej stary i nowy licznik. 20190416_162618_HDR.jpg20190416_162635_HDR.jpg20190416_162652_HDR.jpg

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najszybciej jeśli jest możliwość to swoją elektronikę przeszczepić do tego licznika z dobrym wyświetlaczem jeśli ekran lcd jest na taśmie to bez problemu gorzej jak wlutowany to więcej rzeźbienia :) i będziesz miał już  zapisane swoje kilometry motocykla  inaczej to tylko serwis jak nie masz  kluczyka kodowego i karty , w starszych monsterkach była karta i czerwony kluczyk nie wiem jak to jest w twoim modelu do końca, będziesz coś wiedział podziel się info w temacie... pozdr.

Edytowano przez NastroAzzurro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź. Nie wpadlem na to że można by było elektronikę przełożyć . Tak czy siak. Oddałem u siebie do takiego magika co zrobił jak to ujął klona. Jest ok przynajmniej na razie. 20190417_181756_HDR.jpg

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.