Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

tomaszszymon

Czy ktoś zna ten motocykl?

Polecane posty

Witam wszystkich, przymierzam się do zakupu pierwszego Ducati w moim życiu i chciałbym skierować prośbę o pomoc do bardziej doświadczonych kolegów. 

Czy ktoś zna niżej zamieszczony motocykl, jeśli tak, to co powinienem o nim wiedzieć? Wiem że przebieg jest bardzo duży, ale może za tą cenę warto się zainteresować.

https://www.otomoto.pl/oferta/ducati-monster-1000-ID6BPzlJ.html

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duży przebieg...?? Litości! ...stąd się pewnie biorą "legendy", którymi karmią się GiejSiarze

Wysłane z pośrodku niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, gizzy napisał:

Duży przebieg...?? Litości! ...stąd się pewnie biorą "legendy", którymi karmią się GiejSiarze emoji1787.png

Wysłane z pośrodku niczego
 

Do tej pory jeździłem na enduro, tam sprzęt powyżej 30k to już szrot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

38 tys. to dużo ? Przy normalnym użytkowaniu i serwisowaniu spokojnie do setki dobije. Osobom które boją się "dużych" przebiegów polecam wycieczkę na południe Europy, tam kilkuletnie moto ma nastukane średnio 50 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 15-letni motocykl przebieg 38 tys.km to bardzo mały przebieg-prosty rachunek: 38.000,00 : 15= 2 533,333333333 km rocznie:8_laughing: To bardzo mały przebieg, a zresztą sprzedający napisał, że serwisowany w ASO,  i duży serwis robiony w tamtym roku - to duży plus moim zdaniem.  Dużo dodatków rizomy, tłumik mivv to kosztuje stety trochę kasy.  Ja mam z 2015 roku Multi i przebieg 30 tysięcy. Zwiększ budżet  i szukaj świeżych roczników albo dowiedz się więcej, jedź i sprawdź, bo wydaje się być godny uwagi moim zdaniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się zdaje, że to był motocykl naszego kolegi "białego".  A on to motocykl traktował jak kochankę , co róż jej jakieś prezenty kupował i siedział z nią godzinami w garażu , ubierał i rozbierał ja z tych prezentów. Balsamy wycierał ,pucował ,pieścił.

Normalnie można kupować w ciemno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znam ten motocykl b. dobrze - jak coś to dzwoń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.05.2019 o 12:59, gizzy napisał:

Duży przebieg...?? Litości! ...stąd się pewnie biorą "legendy", którymi karmią się GiejSiarze emoji1787.png

Wysłane z pośrodku niczego
 

Ale ze co GiejSiarze? :10_wink::8_laughing:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.