Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

marcinnowak77

Multistrada 950 service manual

Polecane posty

Obawiam się ze nie znajdziesz w języku polskim. Owner Manula jeszcze bywa do czesci modeli w PL, choć tez nie łatwo w PDF zdobyć, ale Service Manual raczej Eng tylko…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są, są zrobione a dostępne...no cóż... nie jest łatwo za free...
Ja "zdobyłem" odpłatny dostęp więc WIEM, że istnieją.
Jedna strona "na dowód" :8_laughing:
Całość 1448 stron...

image.thumb.png.a55513ecda31987d4a134c54a73b3ee8.png

LWG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tu zaczynają się schody bo od kilku lat Ducati nie produkuje tych instrukcji w formie dostępnej offline, a jedynie płatny dostęp online na określony czas do biblioteki wszelkich dokumentacji do różnych modeli.

https://rmi.ducati.com/rmi/
 

Kupuje się dostęp, wchodzi na portal i licznik zaczyna odliczać a User może sobie dowolne manula przeglądać + nawet drukować ALE... aplikacja portalu pokazuje instrukcje po jednej stronie (sic!) więc nie ma (normalnie) możliwości "downloade" całości. Jak masz dostęp na cały rok bo jesteś serwisem Ducati to spoko i sobie zerkasz gdy coś potrzebujesz, ale jak co jakiś czas potrzebujesz zerknąć to trochę gorzej.
Ostatnio jak tam byłem na portalu i kupowałem dostęp bo była możliwość dostępu na 1godz, 1 gdzieś itd.
Więc można zapłacić dostęp 1 godz i zerknąć... Wtedy to było chyba 7 EUR/godz.
Strony są dodatkowo zabezpieczone znakiem wodnym z adresem email usera :(
Próbowałem różnych narzędzi do usunięcia znaku wodnego z PDF, ale na razie bezskutecznie... dlatego też nie mogę się "podzielić" manualami, ale jak coś potrzeba konkretnego to postaram się podesłać stronę czy kilka na priv.

Gdy ostatnio tam byłem to były raczej nowsze modele a nie całość historii (tak od 2010 w górę mniej więcej).

Dla bardziej obeznanych z IT -> podobno da się przechwycić cały PDF, ale to zdecydowanie nielegalne ;)

LWG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

thx,
miałem nadzieję że będzie można opłacić i pobrać całość ale i tak przyda się link do tej stronki, a w większości to na obecną chwilę i tak dalej będę korzystał z manuala do 1200 DVT bo to bardzo podobne modele.


MTS 1260s - tak właściwie to nigdzie nie mam daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.