Jump to content

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Sign in to follow this  
Fala

Ducati Toruń Reacing Team: Jedziemy po kolejne doświadczenie i punkty

Recommended Posts

W ten weekend w holenderskim Assen odbywa się druga runda międzynarodowych mistrzostw Alpe Adria. W rywalizacji rzecz jasna nie mogło zabraknąć AF Racing Team – Ducati Toruń. To właśnie na rywalizacji w tym cyklu koncentruje się ekipa kierowana przez Dariusza Małkiewicza.

 

Zespół w Holandii będzie reprezentował Marko Jerman, który dołączył do teamu przed tegorocznym sezonem. Słoweniec startuje w bardzo silne obsadzonej klasie Superbike’ów. Szefostwo zespołu nie ukrywa, że nie liczy na walkę o zwycięstwo w tejże rundzie, jednak gwarantuje walkę o  jak najwyższe możliwe miejsca.

  • Jedziemy tam przede wszystkim po kolejne cenne doświadczenie – podkreśla Dariusz Małkiewicz, menedżer zespołu. – Trzeba pamiętać, co już niejednokrotnie podkreślaliśmy, że mamy w tym sezonie zupełnie nowy motocykl, który niewątpliwie ma duży potencjał, jednak dopiero się go uczymy. To właśnie jak najlepsze poznanie V-4-ki jest w tym sezonie dla nas priorytetem. Nie oznacza to jednak, że nie zamierzamy walczyć o jak najwyższe lokaty. Marko już podczas pierwszej rundy pokazał dobrą jazdę. Konkurencja jest bardzo mocna, ale tanio skóry z pewnością nie sprzedamy.

W pierwszej rundzie tegorocznego cyklu Alpe Adria, która odbyła się na Słowacji, na podium stanął Robin Kraaikamp. Tym razem reprezentant AF Racing nie będzie miał okazji zaprezentować swoich możliwości, gdyż w Assen klasa pucharowa, w której on startuje, nie będzie rywalizowała.

 

 

Przeczytaj cały wpis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.