Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
piotras224

Problem z zainstalowaniem Ducatidiag

Polecane posty

Witam mam problem z zainstalowanie ducati diag cały czas wywala jakieś błędy i przerywa instalacje. Po zalogowaniu wyświetlila się wiadomość ze licencja została wysłana na meila jednak nic nie przyszło spam również sprawdzałem. Znacie jakieś wskazówki czy to musi być jakiś konkretny Windows czy jak to zrobić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w zeszłym tygodniu się tym zająłem. Opierałem się na wskazówkach, które kiedyś byłby opisane na forum DESMOsilesia. Z instalacją nie było żadnych problemów (Windows 10), jednakże połączyć z ECU udało mi się dopiero na trzecim komputerze, mimo że wszystko robiłem tak samo (nie mam pojęcia dlaczego). W piątek wieczorem wysłałem prośbę o licencję i wczoraj ją otrzymałem, więc parę dni trzeba poczekać.

Piszesz, że już wysłałeś prośbę o licencję, a do niej potrzebujesz danych z twojego ECU. Czyli udało Ci się zainstalować program tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Już się udało ogarnąć wszystko, program działa. Miałem problem z podłączeniem do kompa nie było wogole jakby sygnału z moto, okazało się że nie było sterownika do kabla 16 pin po zainstalowaniu hula bez problemu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.