Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

adr77

Monster 696 - kupować?

Polecane posty

Cześć wszystkim!

znalazłem do kupienia Monsterka 696 z 2013 roku z przebiegiem 1500 km (2 właściciel - salon polska) Po lewej stronie na baku jest zadrapanie. Właściciel twierdzi, że to od kierownicy. 

Czy faktycznie kierownica rysuje / ociera o ten bak? Czy to normalne przy tych modelach?

IMG_1803.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kierownica nie powinna dotykać żadnych elementów motocykla. Sprawdź czy monster posiada organiczniki skrętu, bo najprawdopodobniej w tym elemencie jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejrzana sprawa, lepiej dobrze sprawdź, czy dzwona nie miał, albo po kradzieży- ktoś wyłamywał, bo po parkingówce, to  wątpię, żeby aż tak poszła, żeby ogranicznik skrętu wyłamała.  Chociaż sprzedawca jest szczery:8_laughing:, bo nie ukrywa, że od kierownicy, ale jeżeli dla niego to normalne, to niech sobie jeździ dalej tym motocyklem. Jak znasz VIN i motocykl był serwisowany, to może w systemie cos będzie, chociaż  jak naprawiany poza aso, to niestety nie znajdziesz wzmianki o naprawie. Najlepiej przed zakupem podjechać do kogoś i sprawdzić o co kaman. 

 

Edytowano przez Asty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi osprzęt na oryginalnej kierownicy trykał o bak jak do niej wróciłem po wyższej kierownicy poprzedniego właściciela. Za bardzo sobie pochyliłem do tyłu, także da się. Poprawiłem zanim wyjechałem z garażu, żeby z czymś takim właśnie nie jeździć. 

To jest plastik, uderzenie raz przy zawracaniu chyba nie zrobi odprysku od razu. 

W tym modelu chyba przy każdej glebie rysują się wydechy, pewnie tam jest jakaś data produkcji, która powinna się zgadzać z tą na osłonkach zbiornika.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.