Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
Dziadzio20

Co po S4 ?

Polecane posty

Witam jak w temacie co polecacie po monster s4 nie chce żeby był słabszy. Mój monster poległ kolega mi przeszlifował i odkupił go, w sumie moto jest do naprawy ale nie chce mi się bawić więc szukam innego. 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz że motocykli i bab się nie pożycza bo k....rwa same problemy później "som" :) jak chcesz pożyczać to kup se cebre przynajmniej części będziesz miał z dnia na dzień do tego 

Edytowano przez NastroAzzurro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa i wiem że nie pożycza się ale znam się z nim od małego. Jest po fakcie i szkoda płakać nad rozlanym mlekiem zachował się też w porządku wypłacił od razu całość za moto i kask bez zbędnego ględzenia. Chodziły mi myśli po głowie żeby go odbudować ale jak popatrzyłem na dostępność części to faktycznie mogło by to trochę trwać, nie wiadomo jak z silnikiem czy coś się nie stało po upadku... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To trzeba za s4r popatrzeć. Będziesz Pan zadowolony. W podobnej cenie jeszcze st4s, lub dołożyć trochę i nowsze roczniki szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znamy się od kolan, wina nie była jego.... rozkręciła się linka od gazu przy manetce i zablokowało gaz a że zbliżał się do zakrętu prędkość nie była mała bo coś pewnie koło 160 to spanikował i położył motor straty nie są tak duże i motor będzie odbudowany. A ja jestem na etapie poszukiwania i raczej ten sezon coś czuje dla mnie się zakończył, no ale czas pokaże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.