Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
Mgstailer

Serwis w trójmieście

Polecane posty

Witam szanownych kolegów!!!

jak w temacie, czy możecie polecić jakiś sprawdzony serwis w 3miescie, najchętniej gdańsk:)

z góry dziekuje za podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja 695 serwisowałem u Czentoryckiego, byłem raczej zadowolony, choć cenowo wychodziło zawsze drożej niż pierwotnie szacowano :) także na wszelki wypadek można doliczyć 20-30% i wtedy będzie bez niespodzianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie mozesz podjechac do ASO w Rumii - dawno ich nie odwiedzalem, ale jesli Leszek jeszcze tam pracuje to polecam. W Gdyni Osa (Adammoto) - tematy sprawdzone i godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!w Rumi Aso ktos z was robil kompletny serwis desmo?chodzi mi o rozrzad kompletny?cenowo ile wychodzi?mam 1100potwora 2009 i przy 24tys musze gdzies podjechac i ogarnac temat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGS    2

Cześć Bracia w Ducati. A co sądzicie o Baltic Motors?

W 2019 musiałem popełnić desmo. Niestety, nie mogę podzielić entuzjazmu P.T. Koleżeństwa w kwestii jakości pracy ASO w Toruniu, choć w porównaniu do ś.p Rumii to i tak zupełnie inny "level". Motocykl stał 40 dni w Toruniu (poprawka po Rumii, gdzie po 8-iu dniach oddano mi motocykl w gorszym stanie, niż przyjechałem), wyjechałem "lżejszy" o ponad 5 tyś. zł - efekt ten sam, co przedtem, a "hejt" na Rumię był straszny. Szkoda, że "wycofali się rakiem" kiedy poprosiłem o opinię w rzeczonej kwestii na piśmie. 

Natomiast pełen podziwu jestem dla Kolegi z Oleśnicy/Wrocławia - zaocznie trafił w 100%. Miałem możność zatem przekazać Panom z Torunia sugestie co do przyczyn i motocykl "odżył".

Innym razem (w 2021), przy drobnej modyfikacji motocykla (zakresowej, kosztowej już nie) doświadczyłem totalnego lekceważenia ponieważ przybył inny Klient odebrać motocykl. W "nagrodę" za wydanie kilku tysi nie doczekałem się obiecanej herbaty (i tak jest podła zatem niewielka strata) i otrzymałem motocykl z luźnym łańcuchem (co już mnie zirytowało).

Dziwią mnie "peany" niektórych Forumowiczów na rzecz Ducati Toruń - może mam pecha?

Łącznie przegląd DESMO kosztował mnie ponad 8 tyś. zł!!!!!! a sezon jeździecki minął....

Jako, że Ducati Rumia dokonało żywota, zastanawiam się czy nie nastąpiła w Gdańsku reinkarnacja - powstanie tegoż przybytku zbiega się czasowo z agonią ASO w Rumii.

Od desmo przejechałem 3 tys. km. Można Was prosić o radę - może funkcjonuje poza ASO jakaś "przyjazna Ducati profesjonalna dusza" warta polecenia w okolicach Gdańska.

pozdrawiam i szerokości na sezon A.D. 2022

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do Oleśnicy :63_astonished:. Na transporcie będziesz w plecy, ale finalnie i tak sporo do przodu $$$... "Ścieżka" jest już wydeptana, bo sporo osób z Twojej okolicy u mnie gości. :96_ok_hand:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Balticu w Gdańsku pracuje Bożydar , to jest forum otwarte wiec powiem tylko że najlepszy mechanik motocyklowy z mega doświadczeniem jakiego spotkałem. Z całym szacunkiem do Cinka z jego wiedzą i doświadczeniem, którego szanuję bardzo, a spotkaliśmy się tylko na zlocie :)

Co do Torunia, byłem raz, i powiem że ten się nie myli kto nic nie robi. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGS    2

Dziękuję za informacje.

W kwestii Torunia - zgadzam się z Tobą co do zasady, pozwolę sobie wszakże na małą wzmiankę - traktujmy pomyłki jako wyjątek, nie regułę. 

W szczególności, kiedy deprecjonujemy (myślę tu o zachowaniu P.T. Panów z Torunia) jakość pracy konkurentów.

Wizyt w Toruniu odbyłem 4 - za każdym razem gorzej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.