Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

junior

Ducati Diavel Carbon

Polecane posty

Do sprzedania moje oczko w głowie, Ducati Diavel w wersji Carbon. 

Długo wyczekiwany zakup, mase jeżdzenia zanim udało się znależć ten jeden egzemplarz. Kupiony od takiego samego 'zboczeńca' i pedanta jak ja sam (ja jestem drugim właścicielem, nie tylko w Polsce, całkowicie od nowości). 

Sprzedaję z tych samych powodów co większość, totalny brak czasu (a jak już trochę znajdę to jadę trochę szybciej polatać na torze, oczywiście innym moto niż Diavel ;)

Kilka danych statycznych: 
Rok produkcji: 2012 (ale pierwsza rejestracja w 2013)
Przebieg: ok. 18,500 km
ABSOLUTNIE BEZWYPADKOWY !!! (żadnych przewrotek, szkód parkingowych, absolutnie nic)
Serwisowany na bieżaco jedynie w ASO Ducati (wszystko potwierdzone książka serwisową)
Na cały motocykl nałożona powłoka ceramiczna
Rejestracja: O0 DVL (zostaje z moto z tego co wiem)

dodatki: 
- wydech Remus (bardzo ładne brzmienie i wygląd) (oryginalny jest także)
- oryginalna nakładka na siedzenie pasażera oczywiście jest (nie ma na zdjęciu jedynie)
- crash pady Renner (tak profilaktycznie)
- kufry Shad (na zdjęciach widać dołożony stelaż), kufry założone może ze dwa razy, chęci były (i nadal są), ale czasu za mało na podróże. Chętnie sprzedam razem z moto, do ustalenia na miejscu
- pare gratów z Rizomy (manetki i końcowki kierownicy, śruba do regulacji zawieszenia)
- uchwyt na telefon Ram Mounts, oryginalny a nie jakaś podróbka), łącznie z ładowarką do telefonu

wykonane akcje/naprawy: 
- pasek rozrządu (profilaktycznie po wieku paska)
- łożysko główki ramy (także profilaktycznie przy okazji)
- filtr powietrza K&N (po strojeniu i hamowaniu, wykres do wglądu, moc na kole przed 138 KM, po 148 KM)
- oczywiście oleje itp, ale o takich oczywistościach nie powinno się nawet wspominać
- dekle płynu hamulcowego i hydrualicznego (przypadłość Diavela, łuszczyła sie farba, naprawione aby było idealnie)

Jeśli szukasz czegos innego niż większość, chcesz się czuć inaczej niż większość, do tego nie przeszkadzają Ci spojrzenia na światłach (bo moto przyciąga wzrok) to Diavel jest tym czego szukasz. 
Nie będę sie rozpisywał o samym modelu, jak się prowadzi jak hamuje itp. to zainteresowana osoba już pewnie dawno się naczytała i naoglądała. 

Gwarantuje, że na miejscu nie będzie rozczarowań, każdy detal jakby sobie tego człowiek życzył, utrzymany pedantycznie. Pierwsza zdecydowana osoba nim odjedzie. 

W razie pytań można pisać/dzwonić. 
Tel 508 385 387
e-mail: [email protected]

https://allegro.pl/ogloszenie/ducati-diavel-8415520873
https://www.olx.pl/oferta/ducati-diavel-carbon-CID5-IDBdsAB.html#ac32cf6be4

Zdjęcia robione telefonem, na żywo dużo lepiej się prezentuje (nie jak w większości ze rozczarowuje). 
Cena jest oczywiście do negocjacji, ale rozsądnych (nie jest to jakaś okazja cenowa, natomiast adekwatna do super stanu). 

20190810_131834.jpg

20190810_131909.jpg

20190810_131637.jpg

20190810_131722.jpg

20190810_131802.jpg

20190810_131817.jpg

20190810_131942.jpg

20181210_142806.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.