Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
Looky

Usunięcie kata w MS 1260

Polecane posty

Cześć,

mam pytanie czy konieczne jest wgranie mapy po usunięciu kata i zastąpieniem go innym kolektorem + ori końcówka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak - EURO4 jest masakrycznie ubogie (AFR) . Dodatkowo wgranie programu do ECU jest obecnie bardzo drogie ( 500 euro) , bo robi to tylko rexxer. Ma niby wyjść jakaś alternatywa tej jesieni ( czyt. taniej!!!) , ale to na razie pogłoski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,

ja też biorę na wstrzymanie do przyszłego sezonu, choć korci mnie zrobić ten myk przy okazji wyjazdu do Pamiru.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki,
ja też biorę na wstrzymanie do przyszłego sezonu, choć korci mnie zrobić ten myk przy okazji wyjazdu do Pamiru.
 
Włoszczyzną , a nie cyckiem ,
no to szacunek, za ten wschodni kieruneczek

Wysłane z pośrodku niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o programie do ściągnięcia i wysłania wsadu , a tu chodzi o edycję zawartości ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.10.2019 o 23:08, gizzy napisał:

Włoszczyzną emoji16.pngemoji16.pngemoji16.png, a nie cyckiem emoji12.pngemoji12.pngemoji12.png,
no to szacunek, za ten wschodni kieruneczek emoji106.pngemoji106.pngemoji106.png

Wysłane z pośrodku niczego
 

Włoszczyzna wróciła tydzień temu  z pełnej pętli w Teth i dostała niezłą szkołę na kamyczkach, szła jak burza i po zrobieniu 12 tysi na 1260 utwierdzam się w tym że zamiana z GS-em to był dobry ruch, to dwa różne ale bardzo dobre sprzęty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.