Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
Juras

błąd check engine i fuel sensor

Polecane posty

Witam, od kilku dni jestem (mam nadzieję) szczęśliwym posiadaczem Diavela z 2014r, ale do rzeczy:

Moto przez ostatnie 4 lata zrobiło 1,5tys km, raczej stało niż jezdziło.

Po odpaleniu, po chwili wyświetla się błąd silnika, oraz komunikat "fuel sensor" migający na czerwono, co ciekawe, jeśli moto postoi na ładowarce dedykowanej, po odpaleniu nie ma żadnych błędów i wszystko jest ok.

Do najbliższego serwisu DUCATI mam 150km, więc będę musiał się ratować  serwisem nieautoryzowanym który mam pod nosem.

Zastanawia mnie tylko ten aku, czy jego wiek i chyba nienajlepsza już kondycja (moto słabo kręci nawet jak aku jest nałądowany maxymalnie) mogą mieć wpływ na komunikaty o których napisałem?

Edytowano przez Juras

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aku musisz dokładnie zdiagnozować , ale musisz wiedzieć , że czujnik poziomu paliwa to "Pieta Achillesowa" Diaveli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 11.11.2019 o 15:16, Juras napisał:

Zastanawia mnie tylko ten aku, czy jego wiek i chyba nienajlepsza już kondycja (moto słabo kręci nawet jak aku jest nałądowany maxymalnie)

Ten typ tak ma, podobnie jak Multistrada, tj. ciężko kręci, ale zapala :8_laughing:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem który dokładnie masz model , ale ok. 350zł.

Element nie naprawialny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.