Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
Martamagda2704

Monster 696

Polecane posty

Witam wszystkich. 

Niedawno znalazłam takie oto ogłoszenie: Ducati Monster 696 ABS 2014 JAK NOWY!!! POLSKI SALON Faktura Vat
https://www.olx.pl/oferta/ducati-monster-696-abs-2014-jak-nowy-polski-salon-faktura-vat-CID5-IDCMOAi.html

Czy w tym ogłoszeniu jest wszystko ok? Czy jest to kolejna "igła nówka nieśmigana" która okaże się skarbonką? Cena mega, stan super ale pytanie czy jest jakiś haczyk. Jestem z Wrocławia i nie wiem czy jest sens jechać tyle po moto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś z Wrocławia czyli masz jakieś 4 godziny drogi dwupasmówką, motocykl z polskiego salonu z możliwością weryfikacji dokumentacji czy nawet stanu technicznego na miejscu albo w ASO albo u MotoManiaxów co tu więcej chcieć. Wiem, że niski przebieg budzi wątpliwości ale ja swoje oba dukaty sprzedałem z niskim przebiegiem i oba cieszą do dziś. Miałem 696 i faktycznie ten wygląda jak spod igły. Z tego co widzę ma jeszcze oryginalne opony co w pewnym sensie może też potwierdzić przebieg, ale tez ze względu na wiek z czasem wymusi na Tobie ich zmianę. Pamiętaj, że przebieg przynajmniej w części potwierdzisz w bazie CEPIK.

Reasumując jakbym szukał 696 to bym leciał lookać te nawet z końca Polski. Same 696 polecam i to bardzo ;)      

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam węszę podstęp.

1 zdjęcia pod śmietnikiem.

2 tablica inna, a moto  sprzedawane - gdzie? -  w Pruszkowie. Może nieprzerejestrowane  i szykuje się mandat?

3 cena może być netto.

4 chyba sam tam pojadę.

 

Edytowano przez picek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, po tablicy widać, że moto z zachodniopomorskiego-Koszalin prawdopodobnie. Zapytam w grupie Ducati Szczecin, czy ktoś nie zna historii tego "moto". Na zdjęciach prezentuje się dobrze, jednak Picek ma racje, że są pewne wątpliwości, bo sprzedaż od osoby prywatnej na fakturę VAT, poza tym opis "nazbyt zachęcający" moim zdaniem, ale warto sprawdzić, może faktycznie "igła" :8_laughing: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tablicy, to miałem w swoim korpo-zyciu taki okres, że Bella Bianca na wrocławskich blachach smigala po warszawskich brukach 2 lata, to żaden argument na nie. Dzwonić, pytać i jakby co, gonić do Motomaniax.

Kwinto, też taką diavelską igłę swego czasu trafił z niskim nalotem ;-).

Fajne Moto!

Wysłane z pośrodku niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.