Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

klopsik

Ducati Monster S2R800

Polecane posty

Niestety przyszedł ten moment, w którym muszę pożegnać się z moim ulubieńcem :(
Wystawiam na sprzedaż mój motocykl Ducati Monster S2R800 2006 Sprowadzony z Włoch w 2014.
 
Jestem drugim właścicielem, sprowadziłam go z Włoch od Pana, który miał kilka Ducati i wszystko na tor plus tego jedynego bąbla jak to sam powiedział - na niedzielne przejażdżki po mieście.
 
Stan wizualny bardzo dobry, stan techniczny - zostawiłam go po serwisie, zalanego w stanie bardzo dobrym, niestety ze względu na mój wyjazd od tamtego czasu stoi nieużywany (ponad 3 lata) i z racji, że stoi długo to wiadomo, że trzeba będzie zrobić w nim podstawowe pierdoły, zmiana paliwa plus nowy aku (Stoi na stojakach - więc kapcie wiszą w powietrzu)
 
Motocykl (jak i ja xD) generalnie znany jest w gronie klubowiczów z DOC
 
- Przebieg 20900-21000km nie pamiętam dokładnie (jak go kupiłam miał 16 621km)
- Bezwypadkowy
- Serwisowany i dbany jak o jajko
- Podcięty ogon
- Obniżony na zawieszeniu (kość) pod mój wzrost - można wrócić do normalnej wysokości.

Szczegółowe info w linku:

DPP_0022a.jpg

2.jpg

DPP_0035a.jpg

SAM_0296.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Motocykl został zadatkowany w dniu wczorajszym także można uznać go za sprzedanego.
Motocykl ma zostać odebrany do dnia 16/02/2020. Jeśli do tego czasu nie zostanie odebrany, oferta sprzedaży będzie nadal aktualna.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.