Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

waldiwy

Demontaż przedniego koła MTS 1260

Polecane posty

Odkręć nie tarcze a zaciski hamulcowe, oczywiście bez demontażu przewodów. Potem ośka i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W każdym innym motocyklu który posiadałem (Między innymi w MTS 1200 s z 12 roku) właśnie tak robiłem. Podobnie podszedłem do MTS 1260s . Jakie było moje zdziwienie gdy chciałem zdjąć zacisk z tarczy. Między tarcza A obreczą koła jest za mało miejsca by wyjąć zacisk na zewnątrz.  Nikt nie zmieniał zacisków.  Ciekawe jak poprzednio właściciel zmieniał opony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panowie za odpowiedź.  Faktycznie po maksymalnym wciśnięciu tłoczkow można było wyeksportowc zacisk poza koło. A przy okazji czy klocki w jednym zacisk mają być założone asymetryczne? Chodzi mi o nacięcia na kklockach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Panowie za odpowiedź.  Faktycznie po maksymalnym wciśnięciu tłoczkow można było wyeksportowc zacisk poza koło. A przy okazji czy klocki w jednym zacisk mają być założone asymetryczne? Chodzi mi o nacięcia na kklockach. 

tak


Tapatalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.