Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Groszek

MTS 1000/1100 dźwignia hamulca tylnego ocierająca o osłonę wydechu

Polecane posty

Cześć,

Mam pytanie o tą przypadłość starych Multistrad. Czy ktoś zna na to sposób? Nie mogę pojąć jak to jest, że nawet po liftingu w fabryce nie poprawili takiej pierdoły, jaką jest fakt, że hamując tylnym hamulcem niszczy się osłonę wydechu. Każda Multizdrada jaką widziałem ma krechy na tej osłonie od dźwigni hamulca, która o nią ociera. Jest na to jakaś metoda? Poza nie używaniem hamulca, oczywiście.

Pozdrawiam

IMG_20200929_2117230.jpg

Edytowano przez Groszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm moja MTS 1000 to miała,  moja aktualna MTS 1100 to ma. Kupiłem sobie używaną osłonę z myślą żeby ją wypolerować (a swoją zostawić w oryginale, żeby można było przywrócić w razie czego wygląd motocykla do standardu), i ta, która przyszła też ma taką samą "bliznę" .

 

Ps. Widzę, że używasz telefonu jedynej słusznej marki! ;) :D

Wysłane z mojego BBF100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrzowie słusznych telefonów... Sprawdzę u się. Dam znać. Zaciekawiło mnie to.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka


....rozumiem że sprawdzisz czy też masz jedynie słuszny telefon? :D

Od pierwszego mojego BlackBerry jakieś 13 lat temu.... Nie wyobrażam sobie innej marki tel...

Podobny problem miałem z lewej strony... Myślałem że mam podgięta dźwignię od biegów i zakupiłem nową (oczywiście po numerze części a nie po zdjęciu ;) ) ale efektu brak... Więc podgialem ja bardzo delikatnie i teraz jest ok...

...hm... Jestem leworęczny... Może moja MULTI również... :D

Wysłane z mojego BBF100-1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie w temacie, ale nie mogę się powstrzymac.
Sluszna i dobra była to riposta z BB.
Oczywiście nie o niego mi chodziło a o osłonę.
Ale cieszę się że tak zareagowałeś. Podoba mi się tu.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam, że nie edytuje poprzedniego posta, ale nie mogę. Nie wiem why.
Zatem u mnie sytuacja wygląda tak średnio. Mam podrapaną osłonę jak na zdjęciach. No, brudny jest bo jeździ. 4f0ae0dc7a5934db153ce0e3e4326e1e.jpg2336e5470b89207f6237aa137ad26497.jpg

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.