Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
Krisi

Kupię oryginalny tankbag Ducati (MTS1200S)

Polecane posty

Hej, jak w tytule - kupię tankbag Ducati, nowy lub używany w bardzo dobrym stanie...

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla Ducati robi je Givi. Różnica użytkowa żadna, z wyjątkiem braku loga --> Givi ST602.

Możesz też dopasować sobie ciut większy --> Givi ST603.

Albo z zapinanym na kluczyk mocowaniem --> Givi ST605.

Do każdego trzeba dokupić pierścienie mocujące dopasowane do MTS.

Dodatkowo możesz uzupełnić o zestawy Givi S110 i S111 i będziesz miał hub z zasilniem USB w tankbagu, podobny do dedykowanego Ducati (też od Givi), chociaż akuratnie tu uważam, że rozwiązanie dedykowane dla Ducati jest lepiej pomyślane, bo zasilane z gniazdka zapalniczki po prawej na desce i nie trzeba ciągnąć kablaa do aku.

Pomyślności w poszukiwaniach.

Wysłane z pośrodku niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sugestie!

Miałem już tankbag Ducati, ale w niewyjaśnionych okolicznościach zaginął :) także mocowane już mam... zamówiłem już oryginalny, ale terminy dostaw są trudne do przewidzenia, a ja go potrzebuję najpóźniej w ciągu tygodnia - stąd pytanie na grupie. Pzdr 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na popularnym portalu masz wszystko. Napisz jeszcze może do motobagaz.pl, jak będą mieli od reki, to ori możesz pewnie zwrócić, jeżeli zamiawiałeś w internecie.

Wysłane z pośrodku niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.