Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

waldiwy

Żółty trojkąt z wykrzyknikiem. Nie zmienia trybów jazdy

Polecane posty

Panowie. Proszę o pomoc. Pacjent MTS 1260 z 2018r. Chciałem podłączyć pilot od bramy i garażu do włącznika halogenów. W tym celu musiałem dobrać się do kabelka więc zdemontowałem zbiornik , przy okazji przedmuchałem filtr powietrza. Napięcie na kostce od halogenów 0 bez względu na położenie włącznika. (Potem doczytałem że trzeba aktywować).  Do Warszawy mam 200 km do Torunia 400. Ale do rzeczy. Po poskładaniu motoru do kupy w lewym górnym rogu wyświetlacza pojawił się trójkąt z wykrzyknikiem. Motor pracuje normalnie, jeździ normalnie, ale nie działa zmiana trybów jazdy i bluetooth. Wchodzę do menu ustawiam tryb ustawiam wszystkie parametry i <font color='red'>[desmo]</font> po wyjściu z menu nie zmienia trybu. Bluetooth natomiast przy ustawieniu parowania nawet nie próbuje parować tylko od razu wywala parring error. Próbowałem z komórką, interkomem jednym drugim inną komórką nic. poradźcie co robić. Odłączenie aku nic nie dało. Była tylko kalibracja tylnego zawieszenia. Czy to możliwe że po odłączeniu zbiornika a z nim bluetootha i włączeniu zapłonu komp zgłupiał? Może jest ktoś bliżej Białegostoku kto posiada kopa diagnostycznego? Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.