Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

mateusz_tr

Lewa dolna osłona - 48011731AA LEFT LOWER FAIRING RED

Polecane posty

Poszukuje jak w temacie - lewej osłony, to ta która osłania akumulator.

Sprawa o tyle "śmieszna" że jadąc sobie względnie dynamicznie...  zgubiłem ja wczoraj na trasie...

Nie pytajcie jak... bo nie wiem... ani nie poczułem, ani nie usłyszałem...  wiem że na stacji w Krajence, gdzie uzupełniałem braki elektrolitu (w końcu było 36 stopni) była na miejscu.

Natomiast gdy znów musiałem zrobić to samo w Wągrowcu - już jej nie było.

 

Jakby ktoś na "załączonej trasie" znalazł coś krwisto czerwonego... będę zobowiązany

 

Pozdro,

MT 

 

trasa.png

20210621_090055.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mateusz_tr napisał:

 

Nie pytajcie jak... bo nie wiem... ani nie poczułem, ani nie usłyszałem...  wiem że na stacji w Krajence, gdzie uzupełniałem braki elektrolitu (w końcu było 36 stopni) była na miejscu.

 

 

 

Oczywiście miałem na myśli uzupełnianie braków elektrolitów w swoim ciele.... a nie elektrolitu w aku :D 

 

dla jasności - do aku nie zaglądałem od wiosny!  Ale multi była na serwisie w tym roku, jakoś pod koniec kwietnia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O qrczaki....to mi się śni po nocach. Nie dość że niedostępne to jeszcze w PiS du drogie.
Szczerze współczuję.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem podobnie. Uważam że rozwiązanie ze śrubą która się wykręca jest do kitu i absolutnie nie do przyjęcia.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie byłem pierwszy... ? To by wyjaśniało dlaczego niemal wszystkie "plastiki" są osiągalne, a ten nie. Jedynie nowe za około 300euro plus gumki, jakiś bolec itp..

Dzięki!! Patent na bank zastosuje i coś czuję, że nie ja jeden :D

Cóż... to było najdroższe niedzielne 400km w mojej historii :D

Edytowano przez mateusz_tr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekaj, gdzieś dziś widziałem na allegro ten plastik. Zobacz. Wpisałem bodajże multistrada 1100 i wyszło. Tylko że, wśród innych czerwonych plastików, to wygląda jakby było malowane bo coś nie tak z połyskiem.
Ale luknij.
https://allegro.pl/oferta/owiewka-bok-boczna-lewa-ducati-multistrada-1100-48-9970860563

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Jjash napisał:

Czekaj, gdzieś dziś widziałem na allegro ten plastik. Zobacz. Wpisałem bodajże multistrada 1100 i wyszło. Tylko że, wśród innych czerwonych plastików, to wygląda jakby było malowane bo coś nie tak z połyskiem.
Ale luknij.
https://allegro.pl/oferta/owiewka-bok-boczna-lewa-ducati-multistrada-1100-48-9970860563

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
 

Bracie!! nie wiem jak to zrobiłeś, bo ja już na wszystkie sposoby wpisywałem niemal wszędzie i  po zdjęciach też szukałem i nic!! 

Sprawdziłem sprzedawcę i ma w sumie 3 sztuki wystawione w różnych cenach... mam nadzieje ze jak wezmę najdroższą (i tak kilkukrotnie tańsza od nowej) to będzie ok.

Kolor ma na wszystkich zdjęciach jakiś dziwny, od wewnątrz tez... myślę ze to światło.

Powiem tak- nie wiem skąd jesteś, ale zapraszam przejazdem, czy nie nie przejazdem, ale zapraszam do Konina!! Stawiam rudą, czy co tam innego tylko lubisz... (sam przy rudej od 2 godzin ślęczę i szukam tego cholernego plastiku).

 

P.S. mam namiary do gościa który do dukatów ma sporo nowych części w cenach lepszych niż oficjalne.  Z rarytasów np. zaopatrzyłem się u niego w nowiutkie podgrzewane oryginalne manetki bo moje były już zmęczone. A do dostania były dosłownie nigdzie, bo ducati już ich nie produkuje. Na oficjalnych stronach wyprzedane.  Ale już wszystkie pozostałe elementy do tej owiewki ma, - gumki, bolce itd. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj...żebyś nie zapeszyl. Poznań. Blisko. A teraz przez jakiś czas będę w Kutnie, zatem może być po drodze.
A na poważnie to się ogromnie cieszę, że mogłem pomóc.
I dałeś mi do myślenia z tymi manetkami. Nie mam w swojej a bym chciał oryginalne mieć. Myślałem o oxfordach, które miałem w Varadero i pięknie się sprawowały, ale skoro można zanabyc oryginały to daj jakiś namiar na magika. Zobaczymy co tam ma.
Tylko dla mnie to niebezpieczne. Chomik sprzętowy jestem.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.