Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Wózek

Odpalanie na kod bez kluczyka

Polecane posty

Witajcie.

Zakupiłem Diavel'a po lifcie z 2016 roku, dostałem 1 kluczyk bezprzewodowy a drugi czerwony serwisowy wraz z zespolonym na gumie kodem.

Niestety przed zakupem nie przyszło mi do głowy aby sprawdzić diabełka na kod do odpalania i teraz uwaga! Zonk! Komputer prosi mnie o stary PIN... Poprzedni sprzedawca który jeździł nim przez ponad rok nie używał nigdy tej funkcji.

Czy ktoś z Was wie jak to można od kodować? Tylko serwis? Czy jest może jakiś cudowny kod/kombinacja klawiszy która stary pin resetuje?

 

Pozdro

Wózek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odłącz akumulator na 15 min, wszystkie ustawienia sie zresetują, również i kod.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odłącz akumulator na 15 min, wszystkie ustawienia sie zresetują, również i kod.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

nie ma szans


MTS 1260s - tak właściwie to nigdzie nie mam daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma szans


MTS 1260s - tak właściwie to nigdzie nie mam daleko

W 1200 działało. Można zawsze spróbować przed kosztami w serwisie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzięki z aku spróbuję bo to nie zaszkodzi ale też myślę, że to by było zbyt proste - w końcu marka premium w moto musi na czymś zarabiać

Dam znać co i jak i ewentualnie jakie koszty w servisie za reset.

Pzdr


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś sprawdziłem opcje z aku. Nie ma opcji aby się wykasował więc Zuper miał rację

Czy to tylko serwis może zrobić czy jakiś warsztat motocyklowy (BTW: jaki polecanie w POZ?) który ma kompa z programem Ducati?

Jest jeszcze jeden temat z odpalaniem, mianowicie wyskoczył mi komunikat że mam słabą baterię w kluczyku więc ja wymieniłem - komunikat nadal się zapala.... jakieś sugestie?

Pozdro
Wózek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mysi być komp Ducati taki jaki mają ASO, innym nie dasz rady zresetować kodu, wiem bo miałem ten sam problem - ASO bodajże 150pln


MTS 1260s - tak właściwie to nigdzie nie mam daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2021 o 16:46, zuper napisał:

mysi być komp Ducati taki jaki mają ASO, innym nie dasz rady zresetować kodu, wiem bo miałem ten sam problem - ASO bodajże 150pln

Nie tylko ASO.

Texa tez ogarnia... :96_ok_hand:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwis przywróci kod serwisowy, przeczytaj instrukcję i sprawdź jaki jest dla Diabła z 17". Np dla MTS 1200 od 2015 dp 2017 był "1234" Z doświadczenia wiem że użytkownicy rzadko zmieniają kod, spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kris3m napisał:

Serwis przywróci kod serwisowy, przeczytaj instrukcję i sprawdź jaki jest dla Diabła z 17". Np dla MTS 1200 od 2015 dp 2017 był "1234" Z doświadczenia wiem że użytkownicy rzadko zmieniają kod, spróbuj.

serwis nie przywraca "kodu serwisowego", nie ma czegoś takiego. Wykasowuje stary PIN i wtedy funkcja jest nieaktywna, a w liczniku jest tylko opcja "nowy pin"  ( zamiast "wprowadź stary pin" aby nadać nowy ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na zagranicznych forach chłopaki pisali, że czasami kodem są cztery ostatnie cyfry VIN-u


MTS 1260s - tak właściwie to nigdzie nie mam daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat dotyczył Diavela , ale MTS DVT 1200 ma kod serwisowy  ( zapraszam do źródła- instrukcja obsługi) MTS 1260 nie ma kodu serwisowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.