Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

nygusuk

gdzie zrobić Servis

Polecane posty

Witam wszystkich

Jestem szczęśliwym posiadaczem  motocykla Ducati Mulistrada 1200s 2016r

Motocykl świeżo kupiony i poszukuje warsztatu  co by zrobil Servis mojego Ducati na wyswietlaczu pojawiła się ikonka Servis data

Mieszkam w okolicach Zamościa i  najblizszy autoryzowany Servis  mam w Warszawie trochę daleko i nie bardzo mam kiedy tam pojechać 

Może ktoś z forumowiczów by polecił warsztat co zna się na Ducati z województwa lubelskiego, co ogarnie temat i nie zepsuje motocykla 

Bym był wdzięczny za każda informacje 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli Warszawa najb

4 godziny temu, gburki2 napisał:

Najbliżej to Ci mogę polecić Motomaniax

Czyli Warszawa    tylko nie ma nic bliżej może jakiś garaż w Lublinie ogarnia temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.08.2021 o 19:28, nygusuk napisał:

czyli Warszawa najb

Czyli Warszawa    tylko nie ma nic bliżej może jakiś garaż w Lublinie ogarnia temat ?

Hmm, chyba coś źle zrozumiałem o tym garażu, co ogarnia temat ;) :)  Jeżeli to tzw.  Desmo serwis, czyli na 30 tys.km to naprawdę warto trafić do fachowca, tj.  Cinek 78, :  http://jmgmotocykle.pl  , a swoja drogą my spod Szczecina  do Cinka 78 dojeżdżamy  ale to indywidualny wybór poparty negatywnymi  doświadczeniami  z "innymi  serwisami" .  P-Z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.