Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Droooop

950S - brak odczytu poziomu paliwa

Polecane posty

Panowie,

Multi 950S, 2020 rok. Ostatnia jazda ok, dziś po 2 tyg. postoju pokazuje coś w stylu "głębokiej rezerwy": na wyświetlaczu zerowy poziom paliwa, pulsuje czerwony dystrybutor, pulsują trzy kreski na "Range" i pulsuje pomarańczowa lampka rezerwy paliwa.

Bak jest prawie pełny.

Rozumiem, że serwis? Czy są jakieś bardziej "domowe" sposoby sprawdzenia tyczek, etc.?

Z góry dziękuję!

 

IMG_20210919_115445.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawiesił się pływak. Ma dość specyficzna konstrukcje. Odpal, jedz na jakieś takie mało utwardzone drogi, no, może nie to ale na takie troszkę wertepki żeby go potrzeslo troszkę i się odwiesi. Chociaż jako pierwsze wypialbym i wpiął ponownie kable. W multi mojej tego nie miałem ale mam generyczne źle wskazania i wiem że one tak po prostu mają. Uważam wskaźnik paliwa za jedną ze słabszych rzeczy w multi.
Spróbuj, zanim dasz do serwisu.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Jjash napisał:

Zawiesił się pływak. Ma dość specyficzna konstrukcje. Odpal, jedz na jakieś takie mało utwardzone drogi, no, może nie to ale na takie troszkę wertepki żeby go potrzeslo troszkę i się odwiesi. Chociaż jako pierwsze wypialbym i wpiął ponownie kable. W multi mojej tego nie miałem ale mam generyczne źle wskazania i wiem że one tak po prostu mają. Uważam wskaźnik paliwa za jedną ze słabszych rzeczy w multi.
Spróbuj, zanim dasz do serwisu.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
 

Dziękuję, też tak kombinowałem, że pojeżdżę najpierw. Jestem jednak pesymistą ponieważ usterka wystąpiła na pełnym baku, więc mało prawdopodobne, że zawiesił się na zerze, bo pływaka tam po prostu nie było.

Lepiej brzmi przeczyszczenie wtyku - gdzie to znajdę? Jak wygląda kostka?

Dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czujnik do wymiany. U mnie to samo. Nawet jak polatasz po "nierównościach" nie pomoże, pokaże stan na chwilę i zaraz wróci do normy :)

U mnie też padł po 16500 km :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, TomTom napisał:

Czujnik do wymiany. U mnie to samo. Nawet jak polatasz po "nierównościach" nie pomoże, pokaże stan na chwilę i zaraz wróci do normy :)

U mnie też padł po 16500 km :) 

Dzięki za potwierdzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jest na gwarancji to nie dlub. Oddaj do serwisu. Przynajmniej ja bym tak zrobił. Po to jest gwarancja. Ino teraz bo jak oddasz gdy będzie zimno, zanim Ci oddadzą to będzie mróz i może być ciężko do chałupy wrócić.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2021 o 19:20, zuper napisał:

do serwisu i niech wymieniają na nowy


MTS 1260s - tak właściwie to nigdzie nie mam daleko emoji41.png

I tak trzeba do tego podejść, dziękuję wszystkim! :27_sunglasses:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolega czekał od czerwca, był problem z dostawą części.

mi też padł , pokazuje zero ale jak się zatrzymam i przytrzymam dłużej hamulec aż włączy się auto hold to pokazuje dobrze.

Zimą z ciekawości rozbiorę bo wskazuje na tzw zimny lut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla potomności -wymienony czujnik na nowy, na gwarancji we wrześniu 2021.

Moto stało około miesiąca w serwisie, ponieważ rozkręcają, wyjmują, wysyłają, czekają na nowy, a problem z elektroniką wydłużył to znacznie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Droooop napisał:

rozkręcają, wyjmują, wysyłają, czekają na nowy,

Bzdura.

Jak padł to zamawiają nowy i wymiana. Max 10-14 dni jak jest dostępny. Ogarnięte ASO załatwia to w 3-5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, cinek78 napisał:

Bzdura.

Jak padł to zamawiają nowy i wymiana. Max 10-14 dni jak jest dostępny. Ogarnięte ASO załatwia to w 3-5 dni.

Bzdura.

Wyjmują wadliwy, testują, odsyłają. Moto stoi u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.