Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
Dziabong

Ducati części OEM promocje

Polecane posty

Cześć Forumowicze,

Muszę zakupić kufer centralny do MTS 1200 i stety/niestety podoba mi się tylko oryginalny OEM 96784210B, bo Givi v47 patrząc subiektywnie to już nie ten sam efekt.

Czy wiecie może z praktyki, iż w pewnych miesiącach np grudzień/styczeń można części OEM dostać w lepszej promocyjnej ofercie? Czy może nie warto jednak w przypadku Ducati czekać na mega promocje?

Dodatkowo dochodzi oczywista sprawa inflacji, gdyż jesteśmy na dobrej drodze by niedługo dwucyfrową zobaczyć i wtedy ceny nie będą raczej spadać.

Pozdrawiam,

Dziabong

Edytowano przez Dziabong

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z nowych to raczej nie upolujesz mega przecen, natomiast jak szukasz czegoś używanego to musisz uzbroić się w cierpliwość i szukać po znanych serwisach aukcyjnych i to raczej nie tych naszych.


MTS 1260s - tak właściwie to nigdzie nie mam daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za info.

Obserwuję od dłuższego czasu ebay/amazon w DE i UK, ale nawet te używki trzymają dość mocno cenę i często są znacząco porysowane. Pozostanie nówkę kupić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj u zagranicznych dealerów. Od czasu do czasu robią czyszczenie magazynów i wyprzedaże. Ja tak w mega promocji trafiłem u dealera w Grenoble komin Termignoni.

Wysłane z pośrodku niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem nówkę od dealera u źródła czyli w słonecznej Italii, bo taniej to już chyba jednak było. Dzięki za porady.

Bocznych nie potrzebuję, bo kosztują swoje, tylna kanapa wolna, a i łatwiej w korkach cisnąć.

Jakby ktoś by szukał informacji, to 96784210B zawiera (zgodnie z manualem) kufer , płytę oraz podpory + osprzęt potrzebny do montażu. Jedyne co potrzeba dodatkowo to wkładka zamka, ktora winna być (w liczbie sztuk 3) dołączona do motocykla, bo jest pod główny kluczyk wykonana.

Sam montaż bezproblemowy, warto zwrócić uwagę by mechanizm zamykający kufer był wsunięty idealnie pod górne mocowanie i dokręcony tak by pasował jak w szwajcarskim / włoskim :) zegarku. Inaczej nie będzie się gładko otwierał kufer, a działa wybornie.

Ładny jest, pasujący do linii moto, ale jak dla mnie ma jeden mankament vs v47, nie ma eleganckiej opcji za bardzo by dodać światła stopu na kufrze, a jest on bardzo wysunięty do tyłu porównując do moich poprzednich motocykli i stop jest wysoko i głęboko schowany. Dostawczaki/ciężarówki jak dla mnie mają małe szanse by zobaczyć światła, co może się skończyć wjechanie w d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.