Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
johnnyb88

Ramy monsterow

Polecane posty

Witam szanowne grono po dlugiej mojej tutaj nieobecnosci. Co prawda Ducati juz dawno nie ma, ale w garazu stoi piekne Moto Guzzi v11 cafe sport. 

Mam silnik 998 od monstera s4rs testastretta i w glowie rodzi sie jakis tam projekt. Jednak pierwsze podstawowe pytanie to te odnosnie monsterowych ram.  Jak one sie roznia w zaleznosci od lat i pojemnosci? Czy te od gaznikowych m600 i m900 pasuja do wtryskowych silnikow 620 i 800? Czy ten moj silnik wpakuje tylko i wylacznie do ramy od s4, s4r i s4rs? Czy moze podejdzie kazda monsterowa rama tylko kwestia dorobienia mocowania chlodnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rama "Superbikowa" jest dużo lepsza do tak mocnego silnika, jest po prostu o niebo mocniejsza...Ja bym poszedł w tym kierunku...

Odnośnie pytania, sama rama to pół biedy ( bo przy pomocy odpowiednich dystansów, tudzież obróbki silnika da się to zrobić, ja mam Elefanta na silniku M 600- siedział silnik o wąskim bloku, a wsadziłem z  nowszego rodzaju szerszym blokiem) , a wahacz i osiowanie przednia/tylna zębatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ramę od rs z papierami do opchniecia. Ona na pewno będzie pasować, wahacz też się znajdzie. 

Edytowano przez picek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.