Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
rrolek

Lampka OBD (czy cóż tak)

Polecane posty

Cześć.

Wracając w niedzielę z wycieczki kilka razy mi mrugneła pomarańczowo. Najpierw, w słoncu, mysiałem ze rezerwa bo kolor ten sam a zasięgu pokazywało 55 km.  Jak zgasiłem z kierownicy i postawiłem na kosie zapaliła się na serio. Przekręciłem kluczyk i zgasło jak bozia kazała wszystko. Potem zrobiłem jeszcze z 15 km i nic. W garażu chciałem sprawdzić kody błędow. A tu nic...

Miał ktoś takie zagwozdke?

Pozdr rr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tak wywaliło prawdopodobnie od czujników (wtyczki były bardzo po naszej pogodzie zabrudzone)

Przeczyscilem Mao sensor i czujnik temperatury i w tym sezonie jest po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj podpiąłem kompa. Błąd czujnika poziomu paliwa... Przejechane było 360 km, kontrolka rezerwy się nie zapaliła. Jakoś pecjalnie nie patrzyłem na wycieczce w zegary ale fakt, ze od koniec pokazywał jedna kreskę. Z pompy wychodzą 4 kable. Zakładając, że jeden to zasilanie, jeden masa to mamy 2 kable na czujnik. Może jeden to sygnał dla wskaźnika a drugi to oddzielny sygnał rezerwy i cos tu może być nie tak. Z praktycznego punktu widzenia, oceniam, ze można to olać i latać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak kiedyś miałem, przy niskim poziomie paliwa.

Żółta kontrolka EOBD mrugała (już nie pamiętam z jaką częstotliwością), co po przeszukaniu forum multistrada.net wskazywało na typową usterkę czujnika paliwa (u mnie mrugał od ok. 270km do 334km). Po zatankowaniu problem zniknął i nigdy więcej nie powrócił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.