Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Gość

Pokaż swojego superbike`a.

Polecane posty

Podsylam zdiecia mojej dwunastki;) Juz od 3 lat szczesliwej. Troszeczke w niej pogrzebalismy wizualnie i mechanicznie. Caly wydech(brzmi znakomicie!), zacisk sprzegla, manetki, szyba...troche karbonu nie zaszkodzi no i ,,odwrocona'' dzwigienka zmiany biegow (dla wygody;). Oczywiscie pasek czarny i czarne felgi z czerwona obwodka. Spod owiewki na czarno. To tyle. Subtelnie i z charakterem;)

Pozdrawiam wszystkich Desmo maniakow i milego ogladania.

post-409-1366036106,3374_thumb.jpg

post-409-1366036106,4715_thumb.jpg

post-409-1366036106,6362_thumb.jpg

post-409-1366036106,7616_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi czy sety anodowałeś czy pomalowane/polakierowane, a jesli polakierowane to czy proszkowo czy tez z pistoletu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny sprzęcik. Naprawdę mi sie podoba ;)

 

Reklamujesz wariackie towarzystwo z supermoto??

 

Maczasz w tym paluszki? Mocno mnie to interesuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz mi czy sety anodowałeś czy pomalowane/polakierowane, a jesli polakierowane to czy proszkowo czy tez z pistoletu?

Tego ci nie powiem...to zasluga Tedka z supermototeam;) Moge to sprawdzic jak chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny sprzęcik. Naprawdę mi sie podoba ;)

 

Reklamujesz wariackie towarzystwo z supermoto??

 

Maczasz w tym paluszki? Mocno mnie to interesuje :D

Dzieki,Nie maczam, ale lubie ten wariacki zespol, fajni goscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz mi czy sety anodowałeś czy pomalowane/polakierowane, a jesli polakierowane to czy proszkowo czy tez z pistoletu?

 

Tego ci nie powiem...to zasluga Tedka z supermototeam;) Moge to sprawdzic jak chcesz.

 

gdybyś sie dowiedział byłbym wdzieczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !

Widzę, że wypadałoby pokazać Kolegom moją "wytwornicę grzmotów" :-)

W weekend postaram się zrobić klika fotek i je tu wrzucę. Teraz tak na szybko: widok z balkonu :-)

PS.

Fajne fotki byłyby gdzieś na torze wyścigowym, ale w Poznaniu podobno badają na bramie głośność, no i nie wjadę :-(

Pozdrawiam, vonsky

post-428-1366036137,2797_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !

Fajne fotki byłyby gdzieś na torze wyścigowym, ale w Poznaniu podobno badają na bramie głośność, no i nie wjadę :-(

 

Wypas maszynka, czekam na więcej fot, a najlepiej umówić się na jakiś mały spocik, odezwę się w tej sprawie do Ciebie.

 

Mój 748 jest na Termi, podjadę w któryś poniedziałek na Tor i zbadam głośność bo na pewno nie odpuszczę pośmigania na torze grzechotnikiem. Można mieć 98dB przy zdaje się 5000obr/min w Vałkach ale jak się dobrze zagada i nie ma "kompletu" to wpuszczą, kumple wjeżdżali jak mieli 108dB. W razie czego można pokombinować z jakimś silencerem domowej roboty, zorientuję się w tym temacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !

Fajne fotki byłyby gdzieś na torze wyścigowym, ale w Poznaniu podobno badają na bramie głośność, no i nie wjadę :-(

 

Wypas maszynka, czekam na więcej fot, a najlepiej umówić się na jakiś mały spocik, odezwę się w tej sprawie do Ciebie.

 

Mój 748 jest na Termi, podjadę w któryś poniedziałek na Tor i zbadam głośność bo na pewno nie odpuszczę pośmigania na torze grzechotnikiem. Można mieć 98dB przy zdaje się 5000obr/min w Vałkach ale jak się dobrze zagada i nie ma "kompletu" to wpuszczą, kumple wjeżdżali jak mieli 108dB. W razie czego można pokombinować z jakimś silencerem domowej roboty, zorientuję się w tym temacie ;)

 

Od tego roku najpierw trzeba zdać egzamin z zasad poruszania się po Torze 13:30 w przeciwnym razie nie ma frajdy z jazdy po Torze

 

Tak sprawdzają na bramie głośność i nie morze mieć więcej jak 98db, ale jak nie ma pełnej obsady to wpuszczają wszystkich jak idzie bez pomiaru, bez podziału na grupy latasz ile chcesz po torze. Na silencer domowej roboty polecam 2szt puszka po pepsi, 2szt opaska zaciskowa, 2-4szt drapak metalowy do mycia garów i sprawa załatwiona :D Sprzęt wypróbowany i sprawdzony.

Pozostałe informacje znajdziecie na stronie:

http://www.aw.poznan.pl/motocykle/treningi10.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś na szybko wystrugałem sobie taki silencer ;)

zdjcie047g.th.jpg

 

Zrobiłem dokładnie tak jak pisze Berto, metalowy zmywak do środka, puszka i cybant. Badanie przeszło ;) natomiast nie wkręcał się powyżej 6-7tys. Więc po dwóch okrążeniach wywaliłem druciaki, rozciąłem denka puszek na maxa i tak latałem. Chłopakom już się drugi raz mierzyć nie chciało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś na szybko wystrugałem sobie taki silencer ;)

zdjcie047g.th.jpg

 

Zrobiłem dokładnie tak jak pisze Berto, metalowy zmywak do środka, puszka i cybant. Badanie przeszło ;) natomiast nie wkręcał się powyżej 6-7tys. Więc po dwóch okrążeniach wywaliłem druciaki, rozciąłem denka puszek na maxa i tak latałem. Chłopakom już się drugi raz mierzyć nie chciało ;)

 

Hehehe :D :D :D Jak to mówią potrzeba matkom wynalazków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny

 

teraz zdjecia mojej wersji Lipiec 2010 - wielkie podziękowania dla zespołu MotoManiax - bez Was tak by sie nie prezentował

post-357-1366036205,2298_thumb.jpg

post-357-1366036205,4202_thumb.jpg

post-357-1366036205,5861_thumb.jpg

post-357-1366036205,7581_thumb.jpg

post-357-1366036205,8549_thumb.jpg

post-357-1366036205,9605_thumb.jpg

post-357-1366036206,1781_thumb.jpg

post-357-1366036206,2941_thumb.jpg

post-357-1366036206,4154_thumb.jpg

post-357-1366036206,5912_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne babole na gumach, gdzie je tak domknąłeś ?

We wtorek postaram się wrzucić foto moich gum świeżo po Torze Poznań :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak obiecałem fotki z toru. Niestety fotografa pochłonęła praca i zostały tylko zdjęcia z koma.

Obie oponki zamknięte i okraszone babolami po zawodnikach, slidery w kombi tez przytarte ale nie ma się czym chwalić ;)

Żółtego japońca niektórzy kojarzą ;)

post-422-1366036210,7775_thumb.jpg

post-422-1366036211,3522_thumb.jpg

post-422-1366036211,9_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boa    0

Też mi się tak wydaje. W każdym bądź razie foto już gdzieś widziałem...

 

Jest KAPITALNE :!: Kto wykonywał :?:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.