Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Gość

Pokaż swojego superbike`a.

Polecane posty

 Matematyczne wskazanie na model...... TK 2 ( B ) 1 (A) 2( B ) A.....jak dla mnie to: TAKA BABA......to żeś wymyślił  :) .

Edytowano przez Jarek72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem zdjęcia w niedzielę i pewnie tak się stanie (niedziela - data nie sprecyzowana), ale narazie zamiast rozpoczęcia sezonu mam trwanie grypy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem zdjęcia w niedzielę i pewnie tak się stanie (niedziela - data nie sprecyzowana), ale narazie zamiast rozpoczęcia sezonu mam trwanie grypy :(

 

:wtf: To nie miałeś kiedy chorować, tylko teraz jak już jeździć trzeba ;-) zdrówka Marshal! czekamy na foty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I odpalony :-)

Na żywo ta R-ka robi wrażenie, zwłaszcza bez owiewek. Pablo gratuluję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I odpalony :smile:

Na żywo ta R-ka robi wrażenie, zwłaszcza bez owiewek. Pablo gratuluję i pozdrawiam.

Dzięki ;)  Rzeczywiście na pełnym Termi gada jak należy ;) Panigale naked, niezły pomysł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie Toruń???

Toruń również, właśnie czekam na "ubranie" do moto, które Darkowi udało się załatwić, pomimo braku dostępności w Bolonii ( wielkie dzięki ).

Ze wszystkimi trzeba "żyć", przecież Ducatisti, to jedna wielka rodzina... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez lakieru wygląda super, ale zostanie jednak polakierowany. Jeden zbiornik na tor, a drugi do lansu ;) Nie zdecydowałem jeszcze, czy otrzyma oryginalne lakierowanie, czy będzie to radosna twórczość... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.