Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Gość

Pokaż swojego superbike`a.

Polecane posty

możesz napisać swoje spostrzeżenia 749 vs 999

 

Wszystko opisane w tym wątku:

https://docpoland.com/temat/16877-duca-749999-poznan/

 

Chyba najlepszym podsumowaniem będą słowa Darka:

 

 

749 we wprawnych rękach może zadziwić, szczególnie w zakrętach  :wink:

 

Mała pojemność = szanowanie dynamiki w warunkach torowych.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

748 nawet w wersji Biposto (najtańszej, wersji dla normalnych utkowników czyli szeroko rozumianej turystyki motocyklowej) było w latach 2000-2002 droższe o około 10% od np. Hondy CBR929 - motocykla innej klasy mocy i pojemności. Możliwości wersji Biposto (wszelkiego strojenia zawieszenia, silnika) sa na poziomie najdroższych maszyn japońskich (seryjnych) jakie były wówczas w normalnej sprzedaży w salonach. Wersja ze zdjęcia powyżej jest jeszcze droższa. Ilość wyprodukowanych 748 ni jak ma się do ilości GSX-R. Jakoś jazdy i frajdy z jazdy 748 to jak dla mnie jakiś inny wymiar. Kto nie jechał na Ducati ten nie wie.

Zrobiłem telefonem piękny kadr pod restauracją. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. :)

 

Zamieniłem w tym roku swojego SS na 999. Długo stał nieużywany, ale chłopkami z motomaniax przywrócili go do ładu i jeździ rewelacyjnie. 

 

Fotki z ośrodka doszkalania kierowców w Lublinie, gdzie ostatnio zorganizowano bardzo fajne jazdy motocyklowe.

 

 

 

post-86437-0-73335800-1441208443_thumb.jpg

post-86437-0-04576600-1441208498_thumb.jpg

post-86437-0-64076500-1441208504_thumb.jpg

Edytowano przez trzcina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ostatniej jazdy, kominy troche dziwnie wyglądają na zdjęciu... /Ciach, oferty sprzedaży publikujemy w garażu/, silnik po kapitalce na dotarciu jeszcze

MOD

classifieds-90126-0-51671000-1447457386_thumb.jpg

Edytowano przez Moderator-4
regulamin forum r.IV p.35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak do mnie przyjechała moja ognista Włoszka. Ładowarka podłączona, osłona chłodnicy założona (fajna sprawa polecam!!!) i czekamy na nasz wiosenny pierwszy raz;-).

post-90245-0-53221200-1454243126_thumb.jpg

post-90245-0-23216200-1454243893_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

blob:https://mail.google.com/11ed403a-2292-4fab-833d-a6c7ebc4d9f4

 

W końcu doczekałem się.

Przyjechała do mnie , jest już moja w garażu.

Odbyłem już pierwszą jazdę 100 km w warunkach niezbyt przyjaznych +9 i deszczowo mimo to rewelacja nawet więcej pozytywów jak się spodziewałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

blob:https://mail.google.com/11ed403a-2292-4fab-833d-a6c7ebc4d9f4

 

W końcu doczekałem się.

Przyjechała do mnie , jest już moja w garażu.

Odbyłem już pierwszą jazdę 100 km w warunkach niezbyt przyjaznych +9 i deszczowo mimo to rewelacja nawet więcej pozytywów jak się spodziewałem.

Moim zdaniem ten motor to jakaś padlina - zamień się na mój ( mam stare 748 ) i zapewniam Cie że o niebo lepiej jeździć. W razie co - daj znać natychmiast się zamienię - poco masz tracić czas i się denerwować przy tym nieprzetestowanym motocyklu. Pozdrawiam :-) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

blob:https://mail.google.com/11ed403a-2292-4fab-833d-a6c7ebc4d9f4

 

W końcu doczekałem się.

Przyjechała do mnie , jest już moja w garażu.

Odbyłem już pierwszą jazdę 100 km w warunkach niezbyt przyjaznych +9 i deszczowo mimo to rewelacja nawet więcej pozytywów jak się spodziewałem.

 

Link nie bangla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GYLFGTU.jpg

Szanowni, chciałem przywitać się z Wami tym postem! Stałem się posiadaczem Ducati 749 Dark. Jest to mój pierwszy, własny motocykl. Wybór marki był oczywisty, biorąc pod uwagę moje zainteresowania - włoska myśl techniczna. Z pozdrowieniami, Maciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.