Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Gość

Pokaż swojego superbike`a.

Polecane posty

Paweł - zacna stajnia! :wtf: ;)

Tutaj jeszcze chyba na fotach poprzednia 1299?

 

To z przodu to MV Agusta? Jak Ci się podoba w porównaniu z Ducati?

Nie miałem nigdy okazji jeździć ale wizualnie jest mega! Wygląda lepiej i bardziej odjazdowo od Monstera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paweł - zacna stajnia! :wtf: ;)

Tutaj jeszcze chyba na fotach poprzednia 1299?

 

To z przodu to MV Agusta? Jak Ci się podoba w porównaniu z Ducati?

Nie miałem nigdy okazji jeździć ale wizualnie jest mega! Wygląda lepiej i bardziej odjazdowo od Monstera...

 

Agusta 800rr, długo wybierałem moto na ulicę. To maleństwo ma charakter... nie da się ukryć. Niska waga i duża(stosunkowo) moc. 140km i prawie 90 Nm 

 

Kilka drobnych modyfikacji i jest jak chciałem :)

post-90613-0-83865500-1475075500_thumb.jpg

post-90613-0-98839700-1475075534_thumb.jpg

post-90613-0-74455800-1475075564_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sbstg - kocur fura. Naprawdę piękny golas.

Ja bym chyba jeszcze wywalił ten błotnik. Pewnie nie byłoby to praktyczne i rozsądne ale dodało by jeszcze sporo lekkości.

Kiedyś oglądałem taką Agustę ale pięknych plecionych szprychowanych kołach - też świetna opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wygląda na wersję dark z body kitem zakupionym na alibaba ;) ale patrząc to raczej S-ka ma amortyzator skrętu w ramie wyprowadzony uchwyt (wersja dark nie ma) i regulacje setów w ramie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm... Po wklepaniu pierwszej części vinu ( bo tylko tyle mam póki co) wychodzi że S... tylny wahacz też wygląda jak S... A bodykit no cóż ze nie oryginalny to widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylne wahadło jest starszowersjowe, jak ma regulowaną główkę ramy i mocowania podnóżek jak 999 to S-ka, reszta może być od beleczego,  a w końcu jakie to ma znaczenie, chyba tylko przy dalszej odsprzedaży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymarzony... w końcu jest! ;)

 

FullSizeRender1_zps5dowf6ye.jpg

 

 

Moto w fajnym stanie, przelot zaledwie 16,5k km.

Ma trochę extrasów:

- regulowany amor skrętu Matris

- karbonowy tylny błotnik(mini)

- siodło Ducati Performance

- docisk oraz sprężyny Ducati Performance

- otwarty dekiel Ducati Performance

- wyższa przydymiona szyba Puig

- xenon

- przelotowe wydechy(przeróbka by "EdHaust) - drugi komplet seryjnych mam w razie W

 

Moto zadbane ale nie byłbym sobą jak bym go po swojemu nie dopieścił. Mam bzika na punkcie pucowania swoich pojazdów - tzw. detailing. Tak więc wkrótce zabieram się do pracy...

Z czasem pewnie wleci trochę karbonu, inne klamki, inne kierunki i mocowanie blachy z tyłu, być może również inne sety. Pole do popisu nadal bardzo duże...

Wydechy póki co zostają ale pewnie będę się rozglądał i jak coś się trafi to może szrpnę się na coś ciekawszego.

 

Póki co chcę go trochę przejrzeć. Mam wątpliwości co do stanu akumulatora(choć teoretycznie był rok czy dwa temu wymieniany), muszę przejrzeć elektrykę, wymienić gumy itp.

 

Co polecacie jeśli chodzi o gumy? Parę ostatnich lat spędzonych w lesie(enduro) spowodowało, że totalnie wypadłem z obiegu.

Druga rzecz - jaką oliwę sugerujcie? W ostatnich swoich maszynach zawsze lałem Motula 300V.

 

Pozdro

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylne wahadło jest starszowersjowe, jak ma regulowaną główkę ramy i mocowania podnóżek jak 999 to S-ka, reszta może być od beleczego,  a w końcu jakie to ma znaczenie, chyba tylko przy dalszej odsprzedaży...

 

 

Od kiedy S maja regulowaną główkę ramy?  :wtf:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

S-ki miały taka sama rame jak 999. Czyli mimośrów w główce, zmienną pozycje setów w ramie, mimośród w osi kotwiczenia wahacza i uchwyt amora skretu. Poza tym ten sam widelec co w 999 czyli dolne elementy pokryte TiN. No i silnik różni sie podzespołami, ale tego z wierzchu nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spidi kawał fajnego sprzętu do tego plus za powiększenie desmo oddziału na Podlasiu. No tylko ten przebieg 16,5 tyś na ducati to już trup Panie ;).   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymarzony... w końcu jest! ;)

 

FullSizeRender1_zps5dowf6ye.jpg

 

 

Moto w fajnym stanie, przelot zaledwie 16,5k km.

Ma trochę extrasów:

- regulowany amor skrętu Matris

- karbonowy tylny błotnik(mini)

- siodło Ducati Performance

- docisk oraz sprężyny Ducati Performance

- otwarty dekiel Ducati Performance

- wyższa przydymiona szyba Puig

- xenon

- przelotowe wydechy(przeróbka by "EdHaust) - drugi komplet seryjnych mam w razie W

 

Moto zadbane ale nie byłbym sobą jak bym go po swojemu nie dopieścił. Mam bzika na punkcie pucowania swoich pojazdów - tzw. detailing. Tak więc wkrótce zabieram się do pracy...

Z czasem pewnie wleci trochę karbonu, inne klamki, inne kierunki i mocowanie blachy z tyłu, być może również inne sety. Pole do popisu nadal bardzo duże...

Wydechy póki co zostają ale pewnie będę się rozglądał i jak coś się trafi to może szrpnę się na coś ciekawszego.

 

Póki co chcę go trochę przejrzeć. Mam wątpliwości co do stanu akumulatora(choć teoretycznie był rok czy dwa temu wymieniany), muszę przejrzeć elektrykę, wymienić gumy itp.

 

Co polecacie jeśli chodzi o gumy? Parę ostatnich lat spędzonych w lesie(enduro) spowodowało, że totalnie wypadłem z obiegu.

Druga rzecz - jaką oliwę sugerujcie? W ostatnich swoich maszynach zawsze lałem Motula 300V.

 

Pozdro

Piękna maszyna i sporo extrasów. Gratulacje i niech się dobrze sprawuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

S-ki miały taka sama rame jak 999. Czyli mimośrów w główce, zmienną pozycje setów w ramie, mimośród w osi kotwiczenia wahacza i uchwyt amora skretu. Poza tym ten sam widelec co w 999 czyli dolne elementy pokryte TiN. No i silnik różni sie podzespołami, ale tego z wierzchu nie widać.

Rozumiem że o takie mocowanie amora skrętu chodzi? I teraz już mogę trochę spokojniej spać że to jest "S"

post-90644-0-57072800-1475495008.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kwinto - dzięki!

Duży ten Podlaski oddział? Chętnie się złapię z wami jak tylko pogoda pozwoli...

Po cichu liczę, że jeszcze uda się w tym roku choć troszkę polatać i oswoić z nowym nabytkiem.

 

Paweł - dziękuje. Mam nadzieję, że nie będzie zbyt mocno kaprysił... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymarzony... w końcu jest! ;)

 

FullSizeRender1_zps5dowf6ye.jpg

 

 

Moto w fajnym stanie, przelot zaledwie 16,5k km.

Ma trochę extrasów:

- regulowany amor skrętu Matris

- karbonowy tylny błotnik(mini)

- siodło Ducati Performance

- docisk oraz sprężyny Ducati Performance

- otwarty dekiel Ducati Performance

- wyższa przydymiona szyba Puig

- xenon

- przelotowe wydechy(przeróbka by "EdHaust) - drugi komplet seryjnych mam w razie W

 

Moto zadbane ale nie byłbym sobą jak bym go po swojemu nie dopieścił. Mam bzika na punkcie pucowania swoich pojazdów - tzw. detailing. Tak więc wkrótce zabieram się do pracy...

Z czasem pewnie wleci trochę karbonu, inne klamki, inne kierunki i mocowanie blachy z tyłu, być może również inne sety. Pole do popisu nadal bardzo duże...

Wydechy póki co zostają ale pewnie będę się rozglądał i jak coś się trafi to może szrpnę się na coś ciekawszego.

 

Póki co chcę go trochę przejrzeć. Mam wątpliwości co do stanu akumulatora(choć teoretycznie był rok czy dwa temu wymieniany), muszę przejrzeć elektrykę, wymienić gumy itp.

 

Co polecacie jeśli chodzi o gumy? Parę ostatnich lat spędzonych w lesie(enduro) spowodowało, że totalnie wypadłem z obiegu.

Druga rzecz - jaką oliwę sugerujcie? W ostatnich swoich maszynach zawsze lałem Motula 300V.

 

Pozdro

Zadbana widac, gratki.

 

btw. ze swojej 10tki mam wszystkie czesci karbonowe (oprocz kol) na sprzedaz. Jakosc super i stan super (DP, carbonworld lub carbontrader). Widziales ja na fotkach wiec jak cos cie by zainteresowalo to pytaj. Jeszcze nic nie wystwaialem w ogloszeniach bo czasu brak.

 

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super.

Odezwę sie jak ochłonę finansowo.

Teraz.muszę skorupę jakąś nową kupić na szybko więc czeka mnie spory wydatek. Mój stary poczciwy kask, ku mojemu zaskoczeniu, po paru latach leżenia na półce w pokrowcu zwyczajnie się porozłaził tu i tam, połuszczył i nie nadaje się już raczej na nic poza pamiątką na półce.

Chyba, że wiesz ile będziesz cenił sobie poszczególne graty - jesli tak to podeslij mi na PW ceny(interesują mnie błotnik przód, wypełnienia pod zbiornikiem, osłona termiczna kolektora, wypełnienia nad wlotami powietrza i ten wokół stacyjki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lekuchno przyspamuję...

Dzisiaj nie padało więc mimo chłodu i silnego porywistego wiatru trochę polatałem.

Przy okazji pyknąłem małą jesienną sesję z nowym nabytkiem. :oops:

 

DSC_2555_zpsk0umm3tl.jpg

 

DSC_2508_zps9qc71krg.jpg

 

DSC_2517_zpsltosxolq.jpg

 

DSC_2568_zpsbq5dg1oe.jpg

 

DSC_2513_zpsmvxs2bdr.jpg

 

DSC_2545_zpsampsr1o0.jpg

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.