Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

delta81

Pochwal się swoim Supersportem

Polecane posty

Na pewno doślę opis przeróbek i trochę zdjęć..w tej chwili sprzęt jest trochę porozbierany(koła pojechały do malunku ..a ja w wolnych chwilach poleruję co się da :crazy: ) Pozdrawiam wszystkich :wave:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Desmorodzinę

Ja tez wrzucę jakieś foty mojej zdłuby . Składam go około 4 lat .

Zaczeło się od kupna silnika zapasowego do monstera, a w końcu złozyłem ssa ..

Tutaj piersze odpalenie

a w czerwcu pojechał na WDW 2010

 

Kilka fotek

 

https://picasaweb.google.com/1043180499 ... HC9OffxwE#

 

pzdr Desmoradek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polatane w sobote i chyba sezon zakończony, więc się pochwale

póki jest jeszcze w moim posiadaniu..lepiej późno niż wcale ;)

 

SS750.jpg

 

SS 750.jpg

 

 

SS750..jpg

 

 

261120113308.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee :D gościu ładne cacuszko sobie przygruchałeś :D widać,że zadbana sztuka. masz oko "chopie". czy teraz już będzie 848 :?: ;)

 

Janusz mysle ze moto po mnie nie żałujesz bo w żerkowie kręciła się łezka w oku, ale firma sam wiesz..teraz powiedzym ,że rozkręcam drugą działalność

bo AutoRentgen juz sie " jakoś kręci" da sie żyć..

 

"czy mam oko" ? Chyba Janusz jesteś zadowolony z S4..a ss jest równie śliczny i zadbany ma nieco tylko mniej przebiegu ;) , ale S4 serio wspominam bardzo często..848 poprosyu musi być..choć 1098 mi zaczyna świtać :D

Eeeeeeee Kamyk, fajna sztuka ;)

 

No ale rozumiem ze potrzebujesz more power :P

 

Właśnie Siwy..mocy ma do jazdy, ale nie na jazdy dla mnie ;)

 

jednak S4 to bestyjka była :) do ss-a ...

 

 

mam nadzieje,że mój obecny zostanie w klubie.. bo chyba niedługo wystawie.. :(

 

ale 848 lub 1098 być musi ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee :D gościu ładne cacuszko sobie przygruchałeś :D widać,że zadbana sztuka. masz oko "chopie". czy teraz już będzie 848 :?: ;)

 

Janusz mysle ze moto po mnie nie żałujesz bo w żerkowie kręciła się łezka w oku, ale firma sam wiesz..teraz powiedzym ,że rozkręcam drugą działalność

bo AutoRentgen juz sie " jakoś kręci" da sie żyć..

 

"czy mam oko" ? Chyba Janusz jesteś zadowolony z S4..a ss jest równie śliczny i zadbany ma nieco tylko mniej przebiegu ;) , ale S4 serio wspominam bardzo często..848 poprostu musi być..choć 1098 mi zaczyna świtać :D

Eeeeeeee Kamyk, fajna sztuka ;)

 

No ale rozumiem ze potrzebujesz more power :P

 

Właśnie Siwy..mocy ma do jazdy, ale nie na jazdy dla mnie ;)

 

jednak S4 to bestyjka była :) do ss-a ...

 

 

mam nadzieje,że mój obecny zostanie w klubie.. bo chyba niedługo wystawie.. :(

 

ale 848 lub 1098 być musi ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze przeróbki i zaczołem od lamp, heheh w końcu wyszedł Cyklop ale jak dla mnie efekt lepszy niż się spodziewałem.

1317155362_257298839_1-Zdjecia--Przerabiamy-lampy-motocyklowe-tuning-oswietlenia[1].jpg

1317155362_257298839_3-Przerabiamy-lampy-motocyklowe-tuning-oswietlenia-Motocykle-Skutery[1].jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba to samo...?

 

 

Tak to samo, wyszło ciekawie i wstawili jako reklamę dla zainteresowanych :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widmo jakie to koszty?

 

Jeżeli chodzi o koszty to 500 złotych przeróbka mnie wyniosła, no utargowałem trochę heheh nie był bym Poznaniakiem :twisted:

Jeżeli chodzi o mnie to po za efektem wizualnym, widać różnicę w oświetleniu drogi. Zrobili to profesjonalnie mimo, że mój moto był z tego co wiem pierwszym. I tak na prawdę podczas decyzji nie miałem pojęcia do końca jak to będzie wyglądało.

Co mogę powiedzieć koledzy generalnie polecam :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Powinieneś heheh żadna to tajemnica, wcześniej bym wam pokazał ale linka nie mogłem znaleźć, a moto do ciepłego garażu wstawiłem a fotek nie zrobiłem skleroza. Więc jak znalazłem wreszcie link to wstawiłem efekt ich pracy. Resztę pozostawiam waszej ocenie ;) moim zdaniem warto :twisted:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no fajna ta lampiszonia:)siakaś taka inna:)a mi się zaczyna podobać globalne ocieplenie:)11grudnia i 122km nakręcone na blat:)

post-1072-1366037567,4689_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajna ta lampiszonia:)siakaś taka inna:)a mi się zaczyna podobać globalne ocieplenie:)11grudnia i 122km nakręcone na blat:)

 

 

Hehe tylko po zazdrościć, miał bym garaż pod domem to pewnie też bym się skusił, pogoda ostatnio rewelacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja mam tego farta że tylko myk po schodach i jestem w garage:)w sumie i tak częściej tam jestem i dłubie coś w moto to swoim to kumpli wiadomo garage to najciekawsze miejsce w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam tego farta że tylko myk po schodach i jestem w garage:)w sumie i tak częściej tam jestem i dłubie coś w moto to swoim to kumpli wiadomo garage to najciekawsze miejsce w domu:)

Tylko mogę się domyślać, ja albo dłubie pod hmurką ewentualnie w blaszaku na parkingo hehehe ale tylko latem teraz bym w sopel lodu się zamienił :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.