Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

delta81

Pochwal się swoim Supersportem

Polecane posty

No teraz pod chmurkoł to raczej byś nie podziałał za wiele:)chyba że coś na rozgrzewkie w kieszeni:)

Oczywiście tylko nie wiem czy po tej rozgrzewce nie przerobił bym go na rakietę :twisted: Ale brakuje mi już go :oops:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no jeszcze trochę:)jak ja to mawiam byle do marca:)potem z górki:)na razie czekam tylko weekendu jak tylko pogoda pozwoli to znów w mieście za dudni Duki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze trochę:)jak ja to mawiam byle do marca:)potem z górki:)na razie czekam tylko weekendu jak tylko pogoda pozwoli to znów w mieście za dudni Duki:)

Heheheh byle do marca, byle do marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie! W Łebie! Minęliśmy się :( Stałem tam na campingu. Szkoda.

 

A na zdjęciu moja dziewczyna ;) Kazałem Jej stanąć koła takiego fajnego Ducata, żeby zdjęcie zrobić. Ale wtedy była nie w sosie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widmo, a jak jest z wilgocią? Nie paruję Ci pozostawiony klosz oryginalnej lampy?

 

Nie na razie nie mam z tym problemu, dodatkowym atutem było to, że klosz został wyczyszczony z osadu co polepszyło dodatkowo lepsze oświetlenie. Byłem teraz u kumpla poprzytulałem się do maleństwa heheheh i właśnie zwróciłem uwagę na lampę - jest czysta.

Polecam, zarówno dla efektu jak i polepszenia widoczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Syf w garażu ale się ogarnie ;)

 

IMAG0150.jpg

 

Rocznik 2007, jeden z ostatnich egzemplarzy. Pochodzi z USA.

Nie mogę się napatrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piękniutka sztuka :thumbup: no i ta czerwona rama...palce lizać ;) Gratuluję posiadania ładnego egzemplaża :thumbup: :thumbup: Pozdrawiam :wave:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdz rozrząd kiedy był wymieniany, to drażliwy temat ;) i bardzo ważne. Nowe paski co dwa lata lub co 24000 km, w Twoim chyba tak jak i w innych... jak co to poprawcie :roll:

 

 

 

Dzięki za rady!

Na pewno się przyda ;)

pozdro!

pepik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Gratulacje:)fakt piękna czerwień i oby tak ogniście śmigał.Do zobaczenia na trasie.Co do sprawdzenia moto nigdy nie zawadzi by naj mniej będziesz miał spokojną głowę nie zależnie od odległości LwG do zobaczenia na trasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, nareszcie duka czerwono-czerwona. A już myślałem, że mam przemalowaną ramę ;) Roszczę sobie prawo parkowania obok Twojej sztuki na wiosennym desmomittingu :D , pozdo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syf w garażu ale się ogarnie ;)

 

IMAG0150.jpg

 

Rocznik 2007, jeden z ostatnich egzemplarzy. Pochodzi z USA.

Nie mogę się napatrzeć ;)

 

Jak sie jus pogoda ułozy... to siem widzimy w krk, kawiarnia drukarnia... się obejrzy SSka, brak tylko napisu STRAŻ i koguta, piękna czerwień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.