Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

delta81

Pochwal się swoim Sportclassikiem

Polecane posty

A przypomnijcie mi proszę, dlaczego taki ładny motocykl nazywacie tak niezbyt ciekawie kojarzącym się niektórym epitetem Parówka...

Przecież to nie moto na pedały .... :sick:

 

Wczoraj przetestowaliśmy z Ryśkiem GT 1000 i SC 1000S na trasie, Jedwabne - Białystok ( 500 lecie Podlasia).

SC 1000 S wyciągnęła 140 licznikowe...nieźle, jak na nieSuperbika...

 

Oczywiscie mowa o milach...

Pozdr. J-999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A przypomnijcie mi proszę, dlaczego taki ładny motocykl nazywacie tak niezbyt ciekawie kojarzącym się niektórym epitetem Parówka...

Przecież to nie moto na pedały .... :sick:

 

Wczoraj przetestowaliśmy z Ryśkiem GT 1000 i SC 1000S na trasie, Jedwabne - Białystok ( 500 lecie Podlasia).

SC 1000 S wyciągnęła 140 licznikowe...nieźle, jak na nieSuperbika...

 

Oczywiscie mowa o milach...

Pozdr. J-999

leciałem do Brna na maxie na Parówce:) genialna ta bańka jest! a Parówka? czerowna okrągła:) i gorąca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie nie jestem godzien w grono właścicieli SportClassica wstępować, gdzieżby mi tam do wypasionych, złociutkich zawieszeń itp.

No ale mówi się trudno jest skromnie, ale jest - GT1000.

Zmiany w stos. do serii:

- bagażnik

- stelarze pod sakwy - stelarze były, a wychodzi, że sytem zastosowany przez D.P. to klik fix, więc zakupiłem też niewielkie sakwy pod klik fixy właśnie

- zegary od SC 1000 Paul Smarta

- układ wydechowy Shark z komputerem od SC 1000 Paul Smarta.

Chodzi fajnie, ryczy fajnie.

Ende.

http://bikepics.com/pictures/2582282/

http://bikepics.com/pictures/2582284/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No z tym polerowaniem to nie bardzo, za leniwy jestem. Wydech natomiast fajny, bo lekki i normalnie w GT nie występujący nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie długa cisza  tu panowała . Też proszę  o  sesję  moto . Każdy z  wielkiej  trójki  jest  super. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pochwale sie w koncu..

Znany z forum classic, ktory stał do niedawna w motomaniax.pl razem z bratem bliźniakiem. Z ciezkim sercem pozbywalem sie monstera, mam nadzieje, ze ten pozwoli mi zapomniec o tesknocie ;)

Jego bliźniak jest jeszcze bardziej hardcorowy, z racingowym wydechem i niskimi cliponami, polecam :)

 

post-87711-0-77758000-1377938857_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No. Fajowski .  Ale nie wiem  czy aparat oszczędzasz  czy lenistwo Cię ogarnęło .  Zrób  jakąś sesję niech nacieszę moje oczy . Oglądanie SC  kumpli którzy już śmigają to dla mnie motywacja do wytężonej  pracy przy  moim. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj niestety w naprawie .Ale bedzie juz sucharek zalozony i nowe heble brembo.Jak odbiore to sie pochwale parówą.Janolf oczekuje od ciebie fot kółek jestem ciekaw efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem mimo, że jest jeszcze nieukończony mój SC, zamieścić parę zdjęć mojego projektu. Koła są chwilowo zapożyczone od junaka, bo oryginały pójdą do przeszprychowania. Oszczędźcie mnie w swoich komentarzach...

post-87321-0-41788000-1379353289_thumb.jpg

post-87321-0-03953900-1379353328_thumb.jpg

post-87321-0-53432100-1379353385_thumb.jpg

post-87321-0-17370900-1379353412_thumb.jpg

post-87321-0-97060100-1379353440_thumb.jpg

post-87321-0-79837200-1379353490_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teo. Napisałem że koła założyłem po to żeby spojrzeć na całość . Orginały mają anodowane na złoto rawki , czarne bębny i niklowane sprychy. czekają na złożenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.