Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

delta81

Pochwal się swoim Sportclassikiem

Polecane posty

Ooo Kurna :shock:  i wszystko na temat. Pablo tak na marginesie jaśniejszy kolor to biel czy nie całkiem biel? Jednak takie zestawienie kolorystyczne to jest to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adrianku, nie musisz zazdrościć...

To nie plagiacik Panowie. Korespondowałem z autorem projektu i oto, co napisał ( jeśli czaicie w jęz. angielskim ): Nat Graham-Helwig Well nice to be some inspiration. Good luck with the rest of your build

 

Zaczerpnąłem od niego inspirację, bo to najlepszy projekt jaki widziałem.

Dziwi mnie, że niektórzy ubierają swoje motocykle np. w racingowe lakierowanie Xerroxa i nikt nie robi z tego wielkiego halo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taaa a zapowiadała się afera i kibice , słabe to...

Widzisz Seba, pewne rzeczy nie zmienią się, to bardzo słabe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwy   
Gość siwy

Pablo, chyba sie nie przejmujesz :wink:

Nie moge sie doczekac zobaczyc gotowego cacka poniewaz zapowiada sie "Objekt der Begierde" (obiekt pożądania).

Edytowano przez siwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pablo, chyba sie nie przejmujesz :wink:

Nie moge sie doczekac zobaczyc gotowego cacka poniewaz zapowiada sie "Objekt der Begierde" (obiekt pożądania).

Martin, skądże, nie ma się czym przejmować. Miło, ze Ci się podoba. Może uda się przyjechać na nim do Rybnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki plagiacik wyszedl :twisted:.Myslalem ze to autorski projekt.

 

Jak ktoś zakłada fledę na tył, to też plagiacik ?

Monster wypuścił wersję 696 w malowaniu "46" - plagiacik ?

Ja sobie wyciąłem osłony i wstawiłem "szybkę" - plagiacik ? Bo "Ryżoma" też to robi ??

 

Nie przesadzajmy, bo się okaże, że chińskie klamki, zbiorniczki czy lusterka to też plagiacik. :P ;)

 

Może uda się przyjechać na nim do Rybnika.

Nie widzę inaczej !! :D

Edytowano przez bialy114

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Jak ktoś zakłada fledę na tył, to też plagiacik ?

Monster wypuścił wersję 696 w malowaniu "46" - plagiacik ?

Ja sobie wyciąłem osłony i wstawiłem "szybkę" - plagiacik ? Bo "Ryżoma" też to robi ??

 

Nie przesadzajmy, bo się okaże, że chińskie klamki, zbiorniczki czy lusterka to też plagiacik. :P ;)

 

Nie widzę inaczej !! :D

Biały, miło będzie Cię zobaczyć i pogadać, bo jest z kim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki plagiacik wyszedl :twisted:.Myslalem ze to autorski projekt.

Taaa, teraz to plagiacik ale lusterka zerżnięte przez chińczyków od rizomy są super, nie?

 

Biały +1.

PS. Sprzęt bardzo mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie widziałem jeszcze motocykla ze zdjęciami Matki Teresy z Kalkuty i Gandhiego ... to byłby rarytas i oryginał ... banalne malowania, imiona , grupy krwi są takie nudne przy tym  a  zawsze znajdzie się ktoś kto ma takie same imię... aż dziwie się, że biorę w tym udział ale ok :)

Edytowano przez mayday

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie wyciąłem osłony i wstawiłem "szybkę" - plagiacik ? Bo "Ryżoma" też to robi ??

 

 

Mnie podrobiłeś !  :razz: A ja podrabiam amerykanów, a amerykanie ryżomy ( bo oni mogą ! )  :razz:

A ja mam monstera wyglądającego jak 695, mimo że to 620 - BO MI SIE PODOBA I JEST MÓJ !  :twisted:

 

Malowanie śliczne, ale umówmy się wszyscy że to siedzenie jest mega ! :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie widziałem jeszcze motocykla ze zdjęciami Matki Teresy z Kalkuty i Ghandiego ... to byłby rarytas i oryginał ... banalne malowania, imiona , grupy krwi są takie nudne przy tym  a  zawsze znajdzie się ktoś kto ma takie same imię... aż dziwie się, że biorę w tym udział ale ok :)

:clap:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie podrobiłeś !  :razz: A ja podrabiam amerykanów, a amerykanie ryżomy ( bo oni mogą ! )  :razz:

A ja mam monstera wyglądającego jak 695, mimo że to 620 - BO MI SIE PODOBA I JEST MÓJ !  :twisted:

 

Malowanie śliczne, ale umówmy się wszyscy że to siedzenie jest mega ! :D

 Ja tam się nie umawiam , bo to malowanie jest bardziej mega :D Zazdrość w 100 % .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa, teraz to plagiacik ale lusterka zerżnięte przez chińczyków od rizomy są super, nie?

 

Biały +1.

PS. Sprzęt bardzo mi się podoba.

Niestety nie wiem jak wygladaja lusterka rizomy .Bo sie nie anonizuje przed zdjeciami tej firmy.Ale dobrze ze wyprowadziles mnie z bledu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie poco ta napinka? Przecież moto powinno nam dawać wolność, a tu jak dzieci w korporacji. Niech każdy upiększa, przebudowuje swój motocykl jak mu się podoba, jedni wolą rizomę inni chińczyka, a jeszcze inni rękodzieło i niech tak pozostanie, przecież nie robimy tego za kasę żeby ktoś nas za to rozliczał! Więcej tolerancji życzę ;)

 

A w temacie to piękne malowanie i kanapa Pablo, na żywo pewnie jeszcze lepiej wygląda, koniecznie musisz przyjechać nim do Rybnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie poco ta napinka? Przecież moto powinno nam dawać wolność, a tu jak dzieci w korporacji. Niech każdy upiększa, przebudowuje swój motocykl jak mu się podoba, jedni wolą rizomę inni chińczyka, a jeszcze inni rękodzieło i niech tak pozostanie, przecież nie robimy tego za kasę żeby ktoś nas za to rozliczał! Więcej tolerancji życzę ;)

 

A w temacie to piękne malowanie i kanapa Pablo, na żywo pewnie jeszcze lepiej wygląda, koniecznie musisz przyjechać nim do Rybnika.

Bagi, dobrze to ująłeś, szkoda, ze rzadko czyta się takie wpisy...

Oczywiście, postaram się zdążyć na Rybnik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bagi

Ależ tu się nikt nie spina. Ot zwykła wymiana zdań i swoich opinii. ;)

Zawsze twierdziłem że to właścicielowi ma się podobać i nic w tym kierunku się nie zmieniło. :D

 

 

Tapatalkniete

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.