Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

delta81

Pochwal się swoim ST

Polecane posty

Moja estetrójka tak wyglądała we wrześniu 2009, teraz stoi rozebrana. "Goła" też jest piękna, za to na wiosnę pochwalę się jak będzie przystrojona od nowa :D

 

estetrojka2009.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję, że aż tak mojej estetrójki nie rozebrałem ;-) stoi na kołach i zbiornik ma tylko podniesiony, ale plastiki wszystkie zdjęte, 2 idą do spawania i pod lakier, myślę o jakimś wzorku aerografem, motyw powtórzę na kasku i kufrze centralnym. Na dodatek jak widać poprzedni "malarz" nie przyłożył się i dał "jakieś" naklejki na owiewce. Poszukałem i znalazłem naklejki takie jak w oryginale i w odpowiednim kolorze czyli srebrnym... myślę, że będzie wyglądał tak dobrze jak dobrze się prowadzi ;-). Jeszcze tylko muszę załatwić pompę i klamkę sprzęgła bo mam nieoryginalne, ale znajdę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ten w Białymstoku jeszcze będzie miał.Jest tam gość który ściągnął taką całą bez wypadku i z powodu kwitów nie mógł jej zarejestrować .Zdecydował i sprzedaje na części.Bywał na Allegro nie w częsciach tylko w motocyklach Ducati.Mam telefon.

 

A to moja kochanka a na tym jednym z żoną i się nawet dogadują :D

post-63-1366035847,8391_thumb.jpg

post-63-1366035850,5629_thumb.jpg

post-63-1366035850,7134_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ten w Białymstoku jeszcze będzie miał.Jest tam gość który ściągnął taką całą bez wypadku i z powodu kwitów nie mógł jej zarejestrować .Zdecydował i sprzedaje na części.Bywał na Allegro nie w częsciach tylko w motocyklach Ducati.Mam telefon.

 

Części też sprzedaje pytałem się go i powiem szczerze, że 500 za sfatygowaną pompę sprzęgła na dodatek z klamką nie w kolorze to moim zdaniem za drogo, Nie mam ciśnienia to się wstrzymam. patrzyłem na niemieckim ebayu i można nabyć dużo taniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edi, jeszcze nie założyłem kominów na motor i póki co nie odpalam, bo mam zakonserwowany silnik. ale dam znać na wiosnę jak tylko temperatury i pogoda pozwolą w końcu śmignąć i sprawdzić WSZYSTKIE "udoskonalenia" jakie wprowadziłem zimą... no może nie wszystkie bo crashpadów, które założę w lutym nie chciałbym sprawdzać;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może nie wszystkie bo crashpadów, które założę w lutym nie chciałbym sprawdzać;-).

 

Joł, to znaczy się mam Ci je ściągnąć? Daj znać, bo mało sensownie od strony finansowej będzie je ściągać pojedynczo, to bym dołożył je do jakiejś dostawy z początkiem lutego... albo kiedyś tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tu chciałem wcześniej pogadać. Darek widze ze nie masz GG albo nie wpisałeś, jeśli jednak korzystasz odezwij sie na moj numer bo mam kilka pytań a w firmie CIe pewnie nie ma w związku z "uziemieniem" ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem dosyć konserwatywny i nie używam zawracaczy głowy typu GG, Skype itp. Za dużo czasu się na to traci i trzeba siedzieć nad tym non stop.

 

Chętnie odpowiem na wszelkie Twoje pytania, wal na [email protected] albo telefonicznie na 501781971

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No znacząca poprawa od tej golizny z garażu Jurjuszi ;-), ja swoją estetrójkę obfotografuje w następną sobotę jak w końcu zamontuje kominy i będzie już całkiem gotowa ;-) Choć już teraz podziwiam ją bo ślicznie się prezentuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ee... Założyłem jednak dekiel z powrotem. Jazgot był niemiłosierny. Na początku mnie to bawiło, a potem zaczęło autentycznie przeszkadzać. Więc założyłem oryginalny dekiel ale obdarty z farby do gołej blachy.

 

pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ee... Założyłem jednak dekiel z powrotem. Jazgot był niemiłosierny. Na początku mnie to bawiło, a potem zaczęło autentycznie przeszkadzać. Więc założyłem oryginalny dekiel ale obdarty z farby do gołej blachy.

 

pozdr

Mięczak ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja też "mięczak" bo nie dość, że mam dekiel (mokre sprzęgło) to założyłem (przygotowane przez Edzia) dbkilery na moich przelotowych końcówkach, bo po przejechaniu 100km czułem się jakbym siedział wewnątrz wchodzącego na obroty silnika F-16... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

musi byc głośno jeśli to ducati

 

uwielbiam komntarze ludzi na swiatłach albo w sklepach motocyklowych zanim skminią że to sprzęgło tak halasuje a nie silnik

mam termisy otwarte sprzegło i jest głośno bo yo najpiekniejszy dzwiek pod słońcen :D

 

jak sie wywrocilem to kilka osob odradzalo mi dalsza jaze bo xie cos popsuło i stuka w silniku - to mi poprawoiło najbardziej humor - bo mowil to czlowiek ktory mial serwis 2oo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma być głośno i jest, dbkilery nie wyciszyły całkiem wydechu, ale przynajmniej nie puchnie "moja" głowa (nie wspominając o sąsiadach kiedy wracam wieczorem ;-) ) a Ducatowa litrowa V2 i tak emituje "intensywne" piękne brzmienie, za którym podążają wzrokiem ciekawscy :D. W sumie wolę mieć frajdę w jazdy niż z reakcji niewtajemniczonych... ale każdy ma inne przyjemności ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie że tak - ja ostatnio na trase wkladam zatyczki 3m do uszu bo faktycznie po kilku godzinach boli głowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.