Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

delta81

Pochwal się swoim ST

Polecane posty

ja do pracy ma 15 sekund, a w miescie jest dobrze jak jest głośno

jakoś ostatnio po pierwszej fascybacji motongiem wole pojechac autem niz moto

audio, pomijając korki szybciej i bezpieczniej, no i mniej zmeczony przyjezdzam, bo na moto jeżdzę zero-jedynkowo i bardzo to męczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ee... Założyłem jednak dekiel z powrotem. Jazgot był niemiłosierny. Na początku mnie to bawiło, a potem zaczęło autentycznie przeszkadzać. Więc założyłem oryginalny dekiel ale obdarty z farby do gołej blachy.

 

pozdr

Mięczak ;-)

Wiesz... Ja mam wystukany kosz, co potęguje doznania, ale nie martw się. Do Zegrza przyjadę bez dekla, specjalnie dla Ciebie ;)

 

pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy tydzień posiadania, pierwsze naprawy :) to samo co u Elma w ST4s- upalona kostka przekaźnika :D i przerobienie stopki bocznej :)

 

A tak wygląda na wychodzimy razem na miasto ;)

post-478-1366036294,4694_thumb.jpg

post-478-1366036294,5808_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam

od wczoraj stałem się właścicielem ST4 z 2000 r. to mój pierwszy Duk w karierze motocyklowej i pierwsza włoszczyzna w życiu. poza tym zawsze moja pozycja za kierownicą była z goła odmienna ( nogi z przodu ). powiedzcie proszę czy jazda na zakrętach wymaga douczenia w takim przypadku , w sensie kładzenia się i techniki ( jak się to robi ) czy coś nie tak z motocyklem jest. zawsze siedziałem niżej i w innej pozycji i skręcanie (wydaje mi się ) było odmienne.

 

dzięki Filip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filipos, nie wiem jak się jeździ z nogami do przodu ;-) ale na ST masz sylwetkę wyprostowana i skręca się jak na normalnym motocyklu turystycznym, miejskim (pamiętając o przeciwskręcie). Oczywiście można wprowadzić elementy sportowej jazdy, wyhamowujesz lekko przed zakrętem pochylasz się do przodu, zapierasz na zewnętrznym secie nogę, wychylając ciężar ciała (dupsko) do wewnętrznej, dociskasz zewnętrznym kolanem zbiornik, a wewnętrzne kolano odchylasz jak najniżej. w tym czasie wewnętrzna ręka wypycha kierownicę (przeciwskręt) a w połowie zakrętu dodajesz gazu. A jak oderwiesz przednie koło to nie panikuj bo wpadniesz w shimmy ;-). JA na początku też myślałem, że się moje ST dziwnie prowadzi w zakręcie, ale teraz... bajka jak po szynach, kwestia przyzwyczajenia i opanowania sprzęta. No ale zaraz odezwą się jeszcze bardziej doświadczeni :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam

zawsze moja pozycja za kierownicą była z goła odmienna ( nogi z przodu ).... zawsze siedziałem niżej i w innej pozycji i skręcanie (wydaje mi się ) było odmienne.

Jak wiesz co to przeciwskręt to nie będziesz miał problemów, wręcz przeciwnie- znajomość tego pomaga mi zawsze w jeździe H-D :D .

Prędzej bym radził zapoznać się dobrze z dźwignią hamulatora- jak jeździłeś czoperem to możesz się zdziwić, że motorcykl może mieć dobre hamulce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz wpaść kiedyś do Modlina ,jest tu już kilka ES-Teków i 2 Potwory -wymienimy doświadczenia :mrgreen:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może i ja "pokaże swojego".... jeszcze nie do końca gotowy ale nie mogłem się powstrzymać jeśli chodzi o sprzęgło.... tank cover i tank bag przyjechał niedawno z usa :) (BAGSTER)...czekamy na klamki...ASV.

Tłumiki Edka roboty grają tak,że wogóle szkoda słów...

Rizoma oczywiście from MOTOMANIAX :)

 

1jxlx.jpg

 

2jwhw.jpg

 

3jlhl.jpg

 

4joco.jpg

 

5jwmw.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawie wyglada, oczywiście owiewka bedzie czy taka wersja bez :)

 

Szyba zdjęta na chwilę:) Chociaż moim zdaniem wersja "bez" wygląda ciekawie:)

Chętnie bym założył mniejszą - taką wersję "miejską":) Nie mogę niestety nigdzie czegoś takiego znaleźć.

Wiecie może czy istnieje jakaś sprawdzona firma która dorabia szyby do moto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.