Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

delta81

Pochwal się swoim ST

Polecane posty

Witam,

 

OD trzech tygodni jestem posiadaczem takiego to oto cuda :) dziś został złożony po tygodniu czyszczenia i polerowania. Czas posmigać

 

Pozdrawiam wszystkich

post-89500-0-30637900-1400361462_thumb.jpg

post-89500-0-32189500-1400361541_thumb.jpg

post-89500-0-71085400-1400361614_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładny, ładny :) Jakiej firmy szyba?

 

Dziękuję a co do szyby to wstyd sie przyznać ale nie wiem, muszę jak najszybciej naprawić ten błąd...

I chyba forumowy. :)

Wygląda jak ten ropucha15?

 

Duży punkt za spostrzegawczość :) rzeczywiscie to forumowy od ropucha15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej pikar :)

 

tak, to forumowy Ropucha15...teraz doczyszczony, dopieszczony he he i zapewne nigdy nie wyjedzie w deszcz i kurz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

OD trzech tygodni jestem posiadaczem takiego to oto cuda :) dziś został złożony po tygodniu czyszczenia i polerowania. Czas posmigać

 

Pozdrawiam wszystkich

Witaj Pikar!

 

Będziesz Pan zadowolony :).. steki to wdzięczne rumaki..

 

Ps. Witam wszystkich nie witanych..Warszawa znowu nam się rozrasta, super !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 


hej pikar :)tak, to forumowy Ropucha15...teraz doczyszczony, dopieszczony he he i zapewne nigdy nie wyjedzie w deszcz i kurz :)


No pewnie ze nie wyjedzie szkoda brudzić :) a z drugiej strony jeździć trzeba bo w garażu tez sie kurzy

 


Witaj Pikar!
Będziesz Pan zadowolony :).. steki to wdzięczne rumaki..
Ps. Witam wszystkich nie witanych..Warszawa znowu nam się rozrasta, super !


Hej Kamyk

Dzięki mam nadzieję :) na razie jest super

 

nie piszemy postu pod postem - jest opcja "Edytuj" ;)

połączone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na pewno będzie super - to przecież ST :)

 

KAMYK - może znów jakąś integracyjną kawę po pracy zrobimy warszawską? (tak widziałem wyjazdy weekendowe - ale weekendy to ja na full z dzieciakami wykorzystuję a na motocykle ciut za małe jeszcze ;) )

Edytowano przez vip3r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzięki za pamięć :) , cena faktycznie jest ok. Tylko tak myślę czy ten srebrny kolor bedzie pasował do mojej czerwonej maszyny ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej bym się martwił zamkami, niż kolorem. Kolega Zulusa pomalował swoje i jest git.

A cena bardzo przyswajalna, więc może zagadaj z kimś z B-B coby podjechał i looknął, jak to się otwiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie podejrzewałem, że się w tym temacie będę chwalił, a jednak :wink:

 

Mój "rodzynek" na zdjęciu poniżej: St4s ABS, rocznik 2003, salon Polska (dżizas, jeszcze kupiony w dawnym Motopol-u), odkupiłem od pierwszego i jedynego właściciela, u którego stał przez ostatnie 4 lata nie ruszany i zapomniany. A na szafie dopiero 12000km. Musiałem popełnić ten czyn, bo by sprzęt szedł ku zagładzie  :grin:

IMG_1692.JPG

Edytowano przez musieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie podejrzewałem, że się w tym temacie będę chwalił, a jednak :wink:

 

Mój "rodzynek" na zdjęciu poniżej: St4s ABS, rocznik 2003, salon Polska (dżizas, jeszcze kupiony w dawnym Motopol-u), odkupiłem od pierwszego i jedynego właściciela, u którego stał przez ostatnie 4 lata nie ruszany i zapomniany. A na szafie dopiero 12000km. Musiałem popełnić ten czyn, bo by sprzęt szedł ku zagładzie  :grin:

Nieźle szalejecie ostatnio z Theo w kwestiach sprzętowych :mrgreen: :thumbup:

Gratuluję nabytku  :clap: - zdrowa sztuka, szkoda by było jakby sczezł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pół roku poszukiwań, 20 h spędzonych w garażu na czyszczeniu, kosmetyce....mym oczom ukazał się on....  :razz: post-86904-0-00910600-1426436398_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darka ST4s cukiereczek, to malowanie w SS i ST podoba mi się najbardziej...

Czarna sztuka mocno turystyczna, super zestaw pod wycieczki... Czerń i czerwień pasują do tych modeli równie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwy   
Gość siwy

Gratulacje Gajowy zakupu jedynego slusznego sportturystyka Ducati. Napisz co sklonilo Ciebie do tego wyboru ?

Edytowano przez siwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Gajowy zakupu jedynego slusznego sportturystyka Ducati. Napisz co sklonilo Ciebie do tego wyboru

Początkowo szukałem monstera, ale że moja kobieta polubiła jazdę ze mną,musiałem wybrać coś co bedzię dawało mi dużą przyjemność z jazdy , a i będzie wygodne dla dwóch osób. Stąd St ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Początkowo szukałem monstera, ale że moja kobieta polubiła jazdę ze mną,musiałem wybrać coś co bedzię dawało mi dużą przyjemność z jazdy , a i będzie wygodne dla dwóch osób. Stąd St ;)

 

ST dla dwóch osób super sprawa. Ja z moją Królową pojechaliśmy ST2 na NORDCAP, a potem ST3 do Rzymu i ogólnie sporo wyjazdów. Wygoda w sam raz.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.