Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

delta81

Pochwal się swoim ST

Polecane posty

Proszę Państwa, oto miś...ekhmm... MYSZ

"Senna" Mysz.

Ojcami chrzestnymi są: Koziu i musieli ;)

Na komunię Mysza prosi o przedni błotnik z wąglika :P :D

Rok prod 2003, pierwsza rejestracja 2006 (Salon PL) ostatni przegląd wbity w dowód w 2009  :shock: przebieg 12900 km

Jestem drugim właścicielem.  :mrgreen:

 

Więcej o Myszy opiszę w "Co dziś zrobiłem..." - tutaj tylko robię za ekshibicjonistę ;)

 

post-86706-0-23032100-1431015710_thumb.jpg

post-86706-0-97887600-1431015718_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ładnie, ładnie zacna sztuka  biały, ja bym pomyślał tylko nad zmianą czaszy bo to, to straszy bardziej niż paso czy papuga z przodu ale to ma swój plus wszyscy będą zjeżdżać Ci z drogi :) ;) ale nie bierz tego do serca to tylko taka drobna sugestia z mojej strony... :roll:

post-89663-0-61439900-1431017200_thumb.jpg

post-89663-0-92754700-1431017330_thumb.jpg

Edytowano przez NastroAzzurro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe

Mi się podoba, jak jest.

Nie zamierzam customować ;)

ST to nie show-moto ;) To wół roboczy ;)

Mam w głowie jeszcze kilka pomysłów, ale niestety - z kasą jestem teraz na sporym minusie ;) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie, Adam, to trzeba rozjeździć ten sprzęt.

Długo stał bez ruchu, żeby się odważyć od razu na wyprawy ;)

Ale coś tam w głowie kiełkuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... ja bym pomyślał tylko nad zmianą czaszy bo to, to straszy bardziej niż paso czy papuga ...

 

Hmm.. a moja luba twierdzi, że wszystkie dukatki wyglądają jak GUMISIE!  :-)

 czego tu sie bac? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwy   
Gość siwy

Gratuloje bialy nowego nabytku i zycze wspanialych wypraw solo, jak i z bialowa :thumbup: Nagle Norymberga jest blisko ;)

Jest to jeden z najbardziej niedocenionych, ale jest ze wzgledu na niepodwazalne walory sportowo turystyczne i jak najbardziej prawdziwa dusze Ducati fantastyczna oferta dla wtajemniczonych. No i w zwiazku z tym za bardzo atrakcyjna cene.

Im dluzej dosiadam mojego ST'ka, tym ciezej mi sie z nim rozstac. Przywiazalem sie jednak. A w przeszlosci zmienialem co jakies 3 lata moje dotychczasowe pojazdy.

A co do czaszy. No coz concours d'Élégance ST'kiem sie nie wygra, ale w sumie jest rozpoznawalny i mozna sie przyzwyczaic. W koncu to juz youngtimer.

Edytowano przez siwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to w końcu go poskładałeś do kupy i czas na robienie kilometrów, pamiętaj południe Polski najpiękniejsze :mrgreen:  no i zakrętów też nie brakuje.

jakieś takie inne tłumiki masz, widzę,że się udało :razz:  gratulacje i niech wozi du..sko zacnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę Państwa, oto miś...ekhmm... MYSZ

"Senna" Mysz.

Ojcami chrzestnymi są: Koziu i musieli ;)

Na komunię Mysza prosi o przedni błotnik z wąglika :P :D

Rok prod 2003, pierwsza rejestracja 2006 (Salon PL) ostatni przegląd wbity w dowód w 2009  :shock: przebieg 12900 km

Jestem drugim właścicielem.  :mrgreen:

 

Więcej o Myszy opiszę w "Co dziś zrobiłem..." - tutaj tylko robię za ekshibicjonistę ;)

 

Ulala!!  Gratulacje, no to teraz rozumiem, że wypad na warmię/mazury nie będzie już problemem :P

Dobra perła w dobrych rękach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co Ty Biały, emeryt !? ;)

 

Właściwe, to od 10 lat mógłbym - tylko PO CO ? ;)

 

Fajny :)

To teraz zapraszam :)

 

Monsterem też bym się wreszcie wybrał, dzięki.

 

Gratuloje bialy nowego nabytku i zycze wspanialych wypraw solo, jak i z bialowa :thumbup: Nagle Norymberga jest blisko ;)

 

no to w końcu go poskładałeś do kupy i czas na robienie kilometrów, pamiętaj południe Polski najpiękniejsze :mrgreen:  no i zakrętów też nie brakuje.

jakieś takie inne tłumiki masz, widzę,że się udało :razz:  gratulacje i niech wozi du..sko zacnie!

 

Wszędzie pięknie i blisko, tylko oby życia starczyło, żeby wszędzie, gdzie zapraszają dotrzeć.

Tłumiki mam dzięki Martinowi i Jego czujności i pamięci.

 

Dzięki wszystkim za miłe słowa.

Postaram się nie spaprać opinii, jaką mnie opisujecie  :oops:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwy   
Gość siwy

Piekna bestia  :thumbup:  :wave:

Dzieki jakitaki. To byla jedyna dla mnie sluszna opcja aby wypelnic okres, az Ducati wymysli jakiegos nowego sportturystyka :wink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie rowniez zawital nowy nabytek na nastepne wojaze:

Gratulacje Martin !! 

Najładniejsze malowanie ever.

Wiem, bo też takie mam ;) :)

ABS testowałeś ? Bo ja tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwy   
Gość siwy

No bo nasze motocykle bialy to blizniaki  :D

Wzgledem testowania ABS, to swiadomie jeszcze nie mialem czasu przetestowac nowego nabytku. 

A tak notabene, to nawet nie pamietam kiedy ostatni raz musialem w trasie az tak przychamowac, zebym odczul brak ABS w poprzednim motocyklu.

Chyba za powoli jezdze ;)  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę, nie miałem pojęcia, że robili ST3s. Czym się różni od zwykłego? Tylko ABS? Bo w manualu widzę, że parametry silnika bez zmian.

 

Tak czy siak ładny!

W ogóle STeki są bardzo ładne. Ja się na mojego mogę gapić bez przerwy, a to już 4 rok leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.