Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

delta81

Pochwal się swoim Streetfighterem.

Polecane posty

Musze wtrącic swoje 3 grosze do dyskujsji , sam ten wydech wyszperałem w necie a że mój przyjaciel jest równie psychiczny jak ja od razu stwierdził że to jedyne co możemy założyć do sprzęta. Jak widać w linku który przesłał powyżej gaduli wydech ok. W desmosedici jakoś nikt nie neguje odgłosu wydechu rodem z GP. Zależało nam na jak najlżejszej wizulanie tylnej sekcji , wszystkie inne wydechy albo zasłaniają koło albo są pod zadupkiem i też robi się ciężko. Z drugiej strony im więcej przeciwników tym lepiej :) , będzie rzadki egzemplarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jeden ładniejszych układów do streetfightera . Pasuje w 100% do stylistyki motocykla tak jak 2wheels napisał wszystkie inne zasłaniają tył motocykla i jak na mój gust są poprostu brzydkie. Ale to tylko moja subiektywna opinia.

 

Jeszcze takie krótkie karboniki fajnie wyglądają

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze wtrącic swoje 3 grosze do dyskujsji , sam ten wydech wyszperałem w necie a że mój przyjaciel jest równie psychiczny jak ja od razu stwierdził że to jedyne co możemy założyć do sprzęta.

 

Heheh, i tak trzymać. Na tym drugim filmiku nieźle daje! Zakładać Panowie i niech właścicielom ryżowych wiertarek gul skacze :twisted:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tutaj jeszcze cos innego z typu odsłoniętych tylnych kół w streetfighterze , tez o nim myslelismy przez chwile ale jednak za bardzo przypoimna według nas "kran"

Ten który pokazał Billy też ciekawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za tarcze hamulcowe ma ten street z postu Billego?

Jakieś węglowe? :shock:

A wydeszek, fajny ten pojedynczy Termis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze kojarzę w samochodach to tarcze wymienia się bardzo rzadko za to klocki lecą i są pieruńsko drogie.

Acha i mają kiepską skuteczność na mokro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już człowiak sam czegoś nie doda to dział streetfighter nigdy się w aktywnych wątkach nie pojawi.... :(

 

To prawda ....... ten dział to chyba tylko Ty prowadzisz ,ale twój sprzęcik zacnie wygląda :clap: :wink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już człowiak sam czegoś nie doda to dział streetfighter nigdy się w aktywnych wątkach nie pojawi.... :(

 

To prawda ....... ten dział to chyba tylko Ty prowadzisz ,ale twój sprzęcik zacnie wygląda :clap: :wink:

 

KOMUNIKAT DO ADMINISTRATORÓW

PROSZE ZMIENIĆ NAZWE DZIAŁU NA DESMOFIGHTER ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już człowiak sam czegoś nie doda to dział streetfighter nigdy się w aktywnych wątkach nie pojawi.... :(

8-) <---milczenie theodora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obłęd tylko po kiego czorta to ferrari :?: :!:

 

bo na ferrari jest znaczek ducati

 

jak już człowiak sam czegoś nie doda to dział streetfighter nigdy się w aktywnych wątkach nie pojawi.... :(

8-) <---milczenie theodora

 

hehe w końcu :P

 

Jak dla mnie wygląda kozacko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8-) <---milczenie theodora

 

Czyli Theoś miał coś kąśliwego do powiedzenia, ale tym razem się powstrzymał :lol: :lol: :lol:

Brawo Theo - nie bolało, prawda ? :lol: :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już człowiak sam czegoś nie doda to dział streetfighter nigdy się w aktywnych wątkach nie pojawi.... :(

Poczekaj do następnego sezonu.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydech robi robotę :twisted: Tylko te lusterka jakieś takie jakby za duże jak na streeta... :roll: Albo to złudzenie optyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.