Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

delta81

Pochwal się swoim Streetfighterem.

Polecane posty

8-) <---milczenie theodora

 

Czyli Theoś miał coś kąśliwego do powiedzenia, ale tym razem się powstrzymał :lol: :lol: :lol:

Brawo Theo - nie bolało, prawda ? :lol: :lol: :lol:

 

boleć nie bolało, ale teraz łopatami sypie pioch do silników :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

boleć nie bolało, ale teraz łopatami sypie pioch do silników :D

Eee - ja myślę, że Duce ŻADNEJ On krzywdy nie zrobi :roll: (włącznie z moją - bo na meetingu będzie okazja ;) :lol: )

Ale, mam nadzieję, wychylimy co nieco i się dogadamy w innych tematach niż "poczucie estetyki" i "druciarstwo" :lol:

Theo - co ty na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo !! co to za krypto poezja pojawiła sie w "moim" dziale ?? ;)

 

"OŻYWIAJĄ" go.. ;) Czyż nie tego chciałeś? :D

 

O !! To to !!

Wątek zawsze na "pole position" :lol: :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już człowiak sam czegoś nie doda to dział streetfighter nigdy się w aktywnych wątkach nie pojawi.... :(

słyszalem wczoraj to Twoje cudo na 92 z Poznania. jest piękny. no i ten wydech. myślałem że taka mała puszka nie da rady. a tu dźwięk potężny i mocny - idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mi się podobał pewien street widziany w padoku Slovakiaring. Miał założony tył monoposto zintegrowany z bokami. Coś jak w torowych "plastikach" od SBK.

Szkoda że fotki nie zrobiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krl    0

Mój aktualnie wygląda jak na zdjęciu, ku mojej wielkiej złości przygotowanie Streeta do wyścigów okazuje się bardziej skomplikowane niż by się wydawało a to za sprawą dostępu części.

Jest co prawda Francuska firma która może przygotować motocykl zgodnie ze specyfikacją ale liczy sobie za to BARDZO SŁONO więc jestem zdany na siebie i czekanie na części takie jak choćby laminaty które będą dostępne od marca.

post-968-1366037647,5837_thumb.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój aktualnie wygląda jak na zdjęciu, ku mojej wielkiej złości przygotowanie Streeta do wyścigów okazuje się bardziej skomplikowane niż by się wydawało a to za sprawą dostępu części.

Jest co prawda Francuska firma która może przygotować motocykl zgodnie ze specyfikacją ale liczy sobie za to BARDZO SŁONO więc jestem zdany na siebie i czekanie na części takie jak choćby laminaty które będą dostępne od marca.

 

co z nim chcesz zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krl    0
Mój aktualnie wygląda jak na zdjęciu, ku mojej wielkiej złości przygotowanie Streeta do wyścigów okazuje się bardziej skomplikowane niż by się wydawało a to za sprawą dostępu części.

Jest co prawda Francuska firma która może przygotować motocykl zgodnie ze specyfikacją ale liczy sobie za to BARDZO SŁONO więc jestem zdany na siebie i czekanie na części takie jak choćby laminaty które będą dostępne od marca.

 

co z nim chcesz zrobic??

 

 

Tak jak napisałem bedzie przebudowany do jazdy na torze wyscigowym nie wiem co interesuje cię konkretnie więc opiszę ogólny zarys a jak będzie cię interesować coś konkretnego to pytaj.

 

Zmiany:

- Kompletny amortyzator tył + Cartridge Kit na przód - wszystko pod moją wagę JUŻ KUPIONE

- Półki także idą do wymiany

- Kierownica ZAMÓWIONA

- Klamki ZAMÓWIONE

- Koła JUŻ KUPIONE

- Tarcze hamólcowe + klocki JUŻ KUPIONE

- Wydech powinien być skończony do końca stycznia ZAMÓWIONE

- ECU NEMESIS bez TCS + Quickshifter control ZAMÓWIONE

- Silnik bez zmian Zgodnie z aktualnym regulaminem

- Sprzęgło DUCATI Racing Performance + Quickshifter ZAMÓWIONE

- AIR BOX EVR C Dostępny od marca

- Racingowe SETY

- Racing body kit dostępny od marca

No i oczywiście przełożenia i inne części zabezpieczające przy szlifie.

 

Krótko to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.